Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Na co czekacie w 2022?


Recommended Posts

Sniper Ghost Warrior 2

 

Po tym co odwalili w jedynce z zakończeniem to już dwójki na pewno nie kupię choćby nie wiadomo jaką grafikę by miała.

 

Osobiście to czekam : GTA V , Crysis 3 , Watch Dogs czy jakoś tak i chyba to na tyle no może oprócz konsol jeszcze xD

Co do Tomb Raider to nie wiem czemu się wszyscy tak rzucają na tą gierkę :co: Jak będzie fajna to może też ją zakupie się zobaczy.

P.S Mam gdzieś jeszcze tomb raidera I na płycie z czasopisma Click %-):wariat:

Edytowane przez DoritosUK
Link to post
Share on other sites

Czekam co pokaże nam Techland. Po świetnej(w moim uznaniu) dwójce i żałosnej trójce mam nadzieję, że Gunslinger będzie przynajmniej tak fajny jak 4(plus poprawić pojedynki strzeleckie, które przyprawiały mnie szewskiej pasji:P).

Crysis 3, nie grałem we wcześniejsze ale na trójkę się chyba skuszę.

Bioshock Infinite(jeżeli historia jest nie związana z poprzednimi częsciami, jeżeli jest ważna, to trzeba będzie nadrobić zaległości^^)

Tomb Raider(nie nie będę w to grał w sylwestra:P)

Ciekawe wydaje się również Metro.

Paradoksalnie nie czekam na GTA V. GTA nigdy nie podchodziło mi pod gusta. Próbowałem się zabrać za Vice City, za San Andreas również za IV i mimo, że szalenie chciałem je przejść(zwłaszcza IV, która miała świetną fabułę), to zawsze po pewnym czasie się zniechęcałem(zawsze miałem za słaby sprzęt żeby cieszyć się tymi grami w pełni:() zwłaszcza pod GTA IV które miało chyba najgorszą optymalizację w dziejach.

Oczywiście wszystko późno po premierze, bo najpierw trzeba na kompa uzbierać:P

Edytowane przez decos20
Link to post
Share on other sites
  • jacekgothic zmienił tytuł na [OGÓLNY] Na co czekacie w 2022?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...