Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

stoję przed wyborem nowego smartphone'a. Tak jak w temacie, nie mogę sie zdecyodwać pomiędzy tymi dwoma. ZTE wydaje się być ogólnie lepszy, lecz HTC ma mniejsze wymiary. Ponadto nie mogę znaleźć informacji na temat gorilla glass(lub czegoś podobnego) w modelu ZTE. Jakieś opinie?

Link to post
Share on other sites

Od 2 tygodni mam Desire X, to mój 1. smartfon, więc fachowych opinii pewnie nie udzielę, ale: wbudowany odtwarzacz muzyczny nie potrafił odczytać zdjęć okładek albumów zaszytych w plikach mp3 (zaczął je widzieć dopiero po zainstalowaniu Powerampa), przycisk głośniej/ciszej z boku obudowy jest mały i ma krótki skok, trzeba się do niego przyzwyczaić. Cała klapka z tyłu telefonu to plastik, czyli niezbyt trwały element. Aparat to "tylko 5 mpix" i jakość kręconych filmów ponoć marna (nie wiem, nie kręciłem jeszcze). No i niewielka pamięć wewnętrzna telefonu (4GB z czego dostępne dla użytkownika jest ok. 1,5 GB), wskazane dokupienie karty microSD. Cała reszta bez zastrzeżeń. Ekran to nie HD ale daje radę, telefon śmiga szybko, nie zamula, zdjęcia robi dobrej jakości (jak na telefon, którym cykasz okazjonalną fotkę: do sprawdzenia w temacie wycieczek rowerowych - ostatnie fotki zimowe robiłem właśnie tym telefonem). Ładnie się prezentuje, jest cienki. Ja jestem umiarkowanie zajarany.

Link to post
Share on other sites

HTC Desire X --> ekran 4" super lcd, dwu rdzeniowy snapdragon S4 taktowany 1,0 Ghz, ram 768 , 4Gb wbudowanej pamięci , bateria 1650mah

ZTE Gand X IN --> wiekszy ekran bo aż 4,3" , jeśli chodiz o procek to jest to jendordzeniowy o taktowaniu 1,6 Ghz , ( można robić oc :) bo to intel ;) ) , ram 1GB , wbudowanej pamieci ma aż 16gb , bateria taka sama 1650 mAh

 

a do ilu chcesz wydać na telefon/smartfone

 

--> http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/6524/6542/0/0/

Edytowane przez Mandriv19
Link to post
Share on other sites

Wbrew pozorom nie jest z tym źle

http://forum.android...nd-x-in-238060/

 

Ja osobiście wybrałbym ZTE bo ma większy i lepszy ekran, dużo szybszy procesor i więcej ramu przez co będzie szybszy szczególnie w przeglądaniu internetu, no i największa wg mnie zaleta czyli dual sim - drugi slot możesz wykorzystać na darmowy, nielimitowy internet Aero2.

 

 

@down: faktycznie ten telefon nie posiada dual sim, chyba coś mi się pomyliło bo byłem przekonany że taką funkcjonalność posiada...

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

@up

Nice story bro z tym dual sim...

Ogólnie napisz do czego chcesz używać telefon jak bardziej do grania w gry pokroju GTA itp. to ZTE będzie lepszy. Według testów aparat jest średni. I telefon bierzesz z T-mobile? Bo wersja T ZTE jest lekko okrojona ma 4 GB wewnętrznej pamięci zamiast 8, brak NFC i radia FM.

Na telepolis masz recenzję tego ZTE:

http://telepolis.pl/artykuly.php?id=553

Edytowane przez ADR15
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...