Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Mam problem z uruchomieniem komputera. Działał bez problemów a teraz gdy próbuje włączyć po 5 sekundach resteuje sie, lampki na klawiaturze sie nie świeca i nie ma obrazu na ekranie, Wyciągłem baterie z płyt i resetowałem z tyłu guzikiem. Rozłożyłem go całkowicie i złożyłem lecz dalej nic. Poprostu bios nie startuje.

 

Płyta Msi Z77A-GD55

CPU I5 3750K

RAM GEIL DRAGON 16 GB

DYSK SEGATE 160 GB

ZASILACZ TAGAN TG500-U33B 500W

GRAFIKA GALAXY 8800 GT

Link to post
Share on other sites

Bios nie był aktualizowany i nie da się wejść do biosu. Głośniczek nie wydaje dźwięku. Dziwne jest to, że po wciśnięciu power na klawiaturze nie świecą się diody, potem 5 sekund uruchamia się i resteuje w kółko. a na ekranie widnieje brak sygnału.

Edytowane przez hempshot
Link to post
Share on other sites

A czy to jest możliwe skoro działał bez problemow? obciążałem go programem na 100% i temperatury były normalne w okolicy 60c? Wyjąłem teraz ram i po włączeniu głośniczek piszczy 3 razy po 1 sekundzie po czym resetuje sie.

Edytowane przez hempshot
Link to post
Share on other sites

Coś z biosem na 100%....

Pisz do MSI w tej sprawie.

Jeszce przed tym zobacz może ram.Zobacz na jednej kości......pobaw się jak nic nie da, to szkoda zachodu, pisz do nich.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście że zrobiłem najpierw przez guzik z tyłu potem wyjąłem baterie i trzeci sposób przez zworke

lampki sie wyłączyły na płycie i wtedy głośnik zaczął piszczeć gdyż wcześniej nie dawał żadnych dźwieków. Do komputera podłaczony mam tylko zasilacz i nic wiecej dalej bios nie startuje i klawiatura na usb nie działa

Link to post
Share on other sites

miałem ten sam problem z GD-65 bawiłem się OC i nagle bios na płycie zwariował po uruchomieniu komputera sie caly czas restartował

diody od biosu i wyswietlacz na płycie powariowały bo sie pokazywała ta ta sama cyfra także oddałem pyte i poprosiłem o wymiane na asusa sabertooth z77 bez problemu płyta działą znakomicie zadnych kurde problemow jak to miało miejsce na MSI ...

 

wypinanie poszczególnych podzespołów nic nie pomoże wiec daj sobie spokój..

Edytowane przez gruby123
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...