Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Najciekawsze gry 2012 roku.


Recommended Posts

Grudzień, koniec roku , powoli następuje czas na podsumowania.

W tym miejscu każdy może podać swoje ulubione gry, wybijające sie ponad przeciętność lub takie które po prostu utkwiły w pamięci - z tych które miały swoją premierę w tym roku. Mozna także podawać kandydatów do tytułu gry roku.

 

Moja lista pod względem chronologicznym (tylko PC):

 

- Alan Wake

- Dear Esther

- Sniper Elite V2

- Max Payne 3

- Spec Ops The Line

- Ghost Recon Future Soldier

- Risen 2

- Slender

- Sleeping Dogs

- Transformers Fall of Cybertron

- Inversion

- Dishonored

- Hitman Absolution

- Assassin's Creed 3

- Far Cry 3

- Miasmata

Link to post
Share on other sites

Ghost Recon Future Soldier

Far Cry 3 - gra roku moim zdaniem

Black ops II ale trochę żałuje zakupu, nie gram jakoś strasznie wtórna brak serwerów jak w przypadku pierwszej części

Dishonored

Amatorska black mesa source

assasins creed III

 

PS3

Chyba tylko sport champions II bo nic fajnego nie wyszło

 

Więcej grzechów nie pamiętam

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jako iż jestem fan boyem Assassin's Creed , to dla mnie jak zwykle ona zasługuję na grę roku :P

A tak na poważnie :

 

1.Far Cry 3 - zdecydowanie najlepsza gra 2013 roku , według mnie najlepsza jaka powstała do tej pory od powstania komputerów :) .

2.Hitman : Absolutions - rewolucja Hitmanów , według mnie najlepsza po jedynce część tej wspaniałej serii . Jak nie masz ochoty to nie musisz być cichy ale możesz rozpierdo*** przeciwników i nikt cię nie będzie karał :roll:

3.Assassin's Creed 3 - jak zwykle Ubisoft Montreal pokazał na co go stać . ^^

 

Wymieniłem tylko trzy moje ulubione produkcję 2013 roku .

Link to post
Share on other sites

Jako iż jestem fan boyem Assassin's Creed , to dla mnie jak zwykle ona zasługuję na grę roku :P

A tak na poważnie :

 

1.Far Cry 3 - zdecydowanie najlepsza gra 2013 roku , według mnie najlepsza jaka powstała do tej pory od powstania komputerów :) .

2.Hitman : Absolutions - rewolucja Hitmanów , według mnie najlepsza po jedynce część tej wspaniałej serii . Jak nie masz ochoty to nie musisz być cichy ale możesz rozpierdo*** przeciwników i nikt cię nie będzie karał :roll:

3.Assassin's Creed 3 - jak zwykle Ubisoft Montreal pokazał na co go stać . ^^

 

Wymieniłem tylko trzy moje ulubione produkcję 2013 roku .

 

hmmm.... Jesteś z przyszłości i w 2013 nie wyszła żadna gra , że w tym zestawieniu jest Hitman, Assasins Creed III i FC3 ?! %-) Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

ZDECYDOWANIE The Walking Dead.

 

Po ukończeniu całości wiem, że jest to jedna z najlepszych tegorocznych produkcji (celowo nie piszę “gier”). Świetna, komiksowa grafika rewelacyjnie kontrastuje z fantastycznymi dialogami i zaskoczeniem, jakie towarzyszy podejmowaniu kolejnych, coraz trudniejszych decyzji (mimo braku ich faktycznego wpływu na przebieg kolejnych epizodów). Prawdziwy, interaktywny serial z dorosłą historią i filmową reżyserią. Przy okazji chyba po raz pierwszy tak bardzo wzruszyłem się podczas grania, co samo w sobie jest czymś niezwykłym. Żaden film i żadna gra nie dała mi tylko emocji co właśnie The Walking Dead. Niesamowita produkcja. Inna niż inne. Niesamowita i jedyna w swoim rodzaju. Dla mnie jedna z najlepszych gier w jakie grałem.

 

P.O.L.E.C.A.M

 

 

Z resztą gra jest na wielu portalach uznawana za absolutnie bezapelacyjnie grą roku 2012 dosłownie zmiatając konkurencję z powierzchni ziemi.

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Sleeping Dogs - niespecjalnie interesowałem się tym tytułem jak był w fazie produkcji, wg mnie jedna z lepszych gier tego roku.

XCOM - czekałem na niego długie lata, nie spełnił wszystkich nadziei, ale wrażenia pozytywne.

Far Cry 3 - (dzisiaj skończyłem) ładny, dynamiczny, ale brakuje mu tego czegoś.

Alan Wake - fajna fabuła, ale na dłuższą metę nudny gameplay.

Max Payne 3 - dla mnie rewelacja, strzelanka w starym stylu, jakich obecnie mało.

The Darkness 2 - niby nic nadzwyczajnego, ale bawiłem się przednio.

Syndicate - jedno z większych rozczarowań roku.

Prototype 2 - Pozbawiony większości wad jedynki, przykuł mnie do monitora na długie godziny.

Binary Domain - Genialne walki z bossami.

Borderlands 2 - Humor, humor i jeszcze raz humor. Świetna gra.

Kingdoms of Amalur: Reckoning - Przyzwyczajenie się do landrynkowej grafiki chwilę mi zajęło, ale gra jest pozycją obowiązkową.

Mass Effect 3 - słabszy od dwójki pod każdym względem, ale i tak niezły, może poza zakończeniem.

NFS MW 2012 - Spore rozczarowanie, ale ze względu na sentyment do marki jakoś dobrnąłem do końca.

 

Dishonored - kompletnie mi nie przypasował - jedyna gra, którą w tym roku zacząłem, a nie skończyłem.

 

W Hitman'a i AC III jeszcze nie grałem.

Link to post
Share on other sites

1. Borderlands 2 - Najlepsza gra moim zdaniem. Humor i nawiązanie w pewnym momencie do filmu "Dobry, Zły i Brzydki". Jednakże boss był rozczarowujący.

2. Max Payne 3 - Stary Max też robi rozpierduchę.

3. Sleeping Dogs - Najciekawszy scenariusz. Szkoda, że nie uniknęła potknięć.

4. Spec Ops: The Line - Wiele ograniczeń. Mimo to lubię tą grę za klimat.

 

Pewnie byłoby więcej, lecz w tym roku nie zdążyłem zagrać we wszystko w co chciałem.

Link to post
Share on other sites

Far Cry 3 - Gra na prawdę zaje****a. Aż człowiek chce rzucić wszystko w cholerę i pojechać na wyspy jak w "Far Kraju". Z fabułą tak średnio, bo momentami chciałem strzelić prosto w łeb tego Jasona... . Ale i tak gra zasługuje na wyróżnienie.

Mass Effect 3 - Bomba. Fabuła bardzo dobra, wręcz rewelacyjna. Jedynki nie pobiję (ach, jak ja sobie przypomnę tamte czasy, kiedy grałem w pierwszą część...), ale gra stoi na wysokim poziomie. Zakończenie również dobre i podobało mi się. Nie miałem takiej jazdy by hejtować twórców za to co odwalili. Było jak dla mnie całkiem spoko i nawet przypadło mi do gustu.

Assassin's Creed III - Gra nie jest już takim odgrzewanym kotletem jak Brotherhood i Revelations (w które jednak fajnie się grało). Fabuła momentami trochę pogmatwana i jak w przypadku Jasona, człowiek chce strzelić Connora w ten jego łeb... . Przyczepić mogę się do kilku rzeczy. Przede wszystkim do tego, że jest niewystarczająco długa. Grę zdążyłem bardzo szybko przejść (pomimo wykonywania sporej ilości pobocznych Quest'ów).

Hitman Absolution - Lekkie rozczarowanie, bo to nie jest już jak w poprzednich częściach. O wiele lepiej się grało w Blood Money. I tu do kilku rzeczy można się przyczepić, ale OGÓLNIE niektóre elementy nieźle im wyszły.

 

W Max Payne'a 3 jeszcze nie grałem i wielka szkoda. Będę musiał to nadrobić.

 

A co do reszty gier, to się nie wypowiem. Te ww. są jak dla mnie najciekawszymi propozycjami.

 

Zastrzegam sobie, że przez moją pamięć mogłem przeoczyć kilka ciekawych tytułów gier.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...