Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Szum w słuchawkach podłączonych do front panela

szum słuchawki front panel

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Bisqp

Bisqp
  • Amator

• 67 postów

Napisano 04 grudzień 2012 - 19:15

Mam taki problem, że jak podłączę słuchawki pod przedni panel to słychać głośne szumy i trzaski. Słychać ruchy myszką. Jak są podpięte pod wyjście z karty dźwiękowej z tyłu komputera to wszystko jest w porządku. Doszedłem do tego że jak odłączę wtyk od gniazd USB z przedniego panelu to szumów nie ma i słuchawki działają super. Da się jakoś to zrobić żeby działały pod przednim panelem bez rezygnowania z gniazd USB?

Obudowa SilentiumPC Gladius 800W Pure Black, karta dźwiękowa to Creative X-Fi Titanium a słuchawki Pioneer SE-A1000

Użytkownik Bisqp edytował ten post 04 grudzień 2012 - 19:17

• 0
MoBo: Socket LGA1156 Gigabyte GA-P55-USB3, CPU: Intel CORE i7 860 2.8GHz, RAM: Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL Unbuffered NON-ECC 1.5V, Grafika: ATI Radeon HD 4870 1GB RAM DDR5, Audio: Creative X-Fi Titanium, OS: Windows 7, Zasilacz: Be Quiet! L7-530W, Obudowa: SilentiumPC Gladius 800W Pure Black

#2 Ralphie

Ralphie
  • Dyskutant

• 152 postów
  • GG:3062147
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • 3DMark 06:20100

Napisano 04 grudzień 2012 - 20:15

Tutaj chodzi o to że przednie gniazda są zazwyczaj chu,,, słabej jakości i niestety albo sam sobie polutujesz jak ja kiedyś, albo będziesz skazany na badziewne piski trzaski w słuchawkach ( syczenie przy poruszaniu myszką ).
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szum, słuchawki, front panel

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych