Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Teamspeak 3 - opcje/ustawienia/problemy

teamspeak komunikator glosowy ts ts3 teamspeak 3 serwer glosowy administrator

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 wl.przemek

wl.przemek
  • Amator

• 47 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • 3DMark 06:0

Napisano 04 grudzień 2012 - 11:54

Witam.
Założyłem serwer, swój na własnym IP, program podał mi te trzy hasła tj nazwa, hasło i key.

Uruchomiłem serwer po wpisaniu tych trzech haseł, lecz jak zmienię sam nazwę admina (będąc już na serwerze i klikając PM na mnie i zmiana nazwy) tzn mnie to już nie mogę się później połączyć po rozłączeniu.

Może ktoś po krotce opisać opcje jak korzystać z takiego własnego serwera na własnym IP ?
I czy można zmienić nazwę swoja ?
  • 0

Intel Core i5-2500K /4.2GHz - SilentiumPC Fortis HE1225 - Gigabyte GA-Z68AP-D3 - MSI Radeon HD6970 Lightning - SSD Kingston HyperX 3K 90GB - RAID0 2*500GB - Asus Xonar DX - Kingston 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 HyperX Black - Seasonic S12II-520 520W 80 Plus Bronze - Cooler Master Dominator II 692 Lite - Logitech UltraX Premium Keyboard - Superlux HD668B - Zalman ZM-MIC1 - Logitech G300 - SteelSeries QcK mini - Windows 7 64

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: teamspeak, komunikator glosowy, ts, ts3, teamspeak 3, serwer glosowy, administrator

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych