Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

[S] Sprzedam HTC Sensation 4G!

sprzedam telefon htc sensation htc sensation xe xl 4g

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 mashide

mashide
  • Bywalec

• 89 postów

Napisano 04 grudzień 2012 - 16:06

Witam serdecznie benchmarkowców.
Przyszedł trudny moment, w którym muszę pozbyć się mojego ukochanego telefonu. HTC Sensation (więcej szczegółów tutaj) to świetny telefon Niestety, trzeba iść do przodu i teraz obiektem moich westchnień stał się HTC One X Plus. W związku z tym mam Wam do zaoferowania telefon HTC Sensation!
Przez cały czas spoczywał bezpiecznie w futerale, typu skarpeta. Niestety fenomen folii na ekran odkryłem dopiero po pół roku, w związku z czym jest na nim kilka nie wielkich zarysowań, oczywiście nie wpływających na użytkowanie. Telefon ma również dwa zadrapania w skrajnych rogach obudowy. Gdyby komuś strasznie to przeszkadzało można zastosować, np. futerał. I na dobrą sprawę z mankamentów to tyle. ;)
Telefon działa szybko i sprawnie pod kontrolą najnowszego Androida 4.0.3. Przesiadka z 2.3 nie zrobiła na nim większego wrażenia. Do telefonu dołączam 8GB kartę pamięci, co wraz z 1GB pamięci wbudowanej daje 9GB pamięci do naszego zagospodarowania. Ponadto w zestawie znajdziecie dwu częsciową ładowarkę (a włąsciwie trój- gdyż oryginalnie telefon zakupiony w Brytanii, więc układ gniazdka również jest tamtejszy, dołączam przejściówkę). Telefon bez-simlocka, działa w każdej sieci.
Reasumując, jest okazja. Zależy mi na jak najszybszej sprzedaży. Zdjęcia mogę wysłać na maila. W skład zestawu wchodzi:
-Telefon HTC Sensation
-Sieciowa ładowarka + kabel USB
-Karta pamięci 8GB
Za zestaw chciałym nie zejść poniżej 850zł + kw. Ze swjojej strony zapewniam porządne zapakowanie i ubezpieczenie paczki. NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM (przykro mi, ale nie dawno miałem nie miły kontakt z PP, moje pieniądze w magiczny sposób zgubiły się na prawie 3 tyg.). Możliwe allegro.
Zapraszam do zakupów.
Pozdrawiam

Nowa cena 800zl Z KOSZTAMI WYSYLKI WLACZNIE!!!

Czy ktokolwiek jest zainteresowany takim fonikiem, cena do uzgodnienia. Oddam za pół darmo, potrzebuje gotówki! pisać na PW

Użytkownik mashide edytował ten post 30 listopad 2012 - 23:15

#2 misiek12_sdz

misiek12_sdz
  • Entuzjasta

• 698 postów
  • Miejscowość:Sdz

Napisano 04 grudzień 2012 - 16:23

Może jakieś zdjęcia tym bardziej że sprzęt jest używany i ponoć nosi ślady zużycia. Przy okazji zdjęcie z karteczką z nickiem forumowym.

Spoiler

#3 mashide

mashide
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 89 postów

Napisano 04 grudzień 2012 - 17:50

Mówisz masz, jeśli poczkeasz do jutra to zrobie w o wiele lepszym świetle i jakośći.Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Użytkownik mashide edytował ten post 04 grudzień 2012 - 17:51

#4 vaneq

vaneq
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 04 grudzień 2012 - 18:30

a zdjęcia tych rys ekranowych mógłbyś wrzucić? :P

#5 mashide

mashide
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 89 postów

Napisano 04 grudzień 2012 - 18:40

Po naklejeniu folii są one praktycznie nie widoczne. Mimo, że foila też już swoje przeżyła, więc cięzko określić co jest faktycznie rysą. Wrzucam to co udało się uchwycić i najbardziej rzuca się w oczy.

Dołączona grafika

#6 misiek12_sdz

misiek12_sdz
  • Entuzjasta

• 698 postów
  • Miejscowość:Sdz

Napisano 05 grudzień 2012 - 00:44

Te rysy to na folii czy na wyświetlaczu?

Spoiler

#7 mashide

mashide
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 89 postów

Napisano 05 grudzień 2012 - 14:37

Są to płytkie powierzchniowe rysy, nie wyczuwalne pod palcem. Na dobra sprawę to ciężko określić czy to wyświetlacz czy folia, musiałbym ją zdjąć a potem już nie chciała by sie przykleic. Na moje oko wygląda to na folię.

#8 mashide

mashide
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 89 postów

Napisano 30 grudzień 2012 - 19:11

Odświeżam
750zł!

#9 mashide

mashide
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 89 postów

Napisano 07 styczeń 2013 - 22:07

Doszła zapasowa bateria o dużo większej pojemności i nowa folia!

750zł!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sprzedam, telefon, htc, sensation, htc sensation, xe, xl, 4g

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych