Skocz do zawartości

HIS radeon 6770


Recommended Posts

Cześć. Kupiłem tą karte głównie pod w battlefielda 3. Mam Windowsa 7 32 bit. Zakładam karte, istaluje drivera, grę, aktualizuje gre i jestem przerażony. 25-30 klatek na medium na 1152x864. Nie wiem, co jest nie tak. Procesor 3,01 ghz, 4 gb ramu. kumpel ma podobny komp (tylko Radeon 6850) i na ultra przy 1400x1050 ma 30 klatek. http://www.benchmark...973.html��tutaj 5770 na high przy wyższej rozdzielczości ma 25-30. juz pisałem na support, ale mi nie odpisali. Pomożecie? Co zrobić, by się coś poprawiło?

Link to post
Share on other sites

Może tak podaj specyfikację komputera?? 6850 jest dużo bardziej wydajną kartą niż 6770 być może dlatego. Po za tym twoja karta jest za słaba na grę w BF'a na ultra detalach.

 

Ja na Phenomie II 965 BE + Asus 6850 mam powyżej 40 na ultra, ale gram na średnich/wysokich. Wtedy mam jakoś na średnich 85+fps a na wysokich nie spada poniżej 62fps. Rozdzielczość mojego kochaniutkiego monitora to 1280x1024. Ponadto mam 2x4GB RAMU.

 

Edit:

 

Pewnie ci tego HIS'a w komputroniku wcisnęli.... mam rację??

Edytowane przez florenek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Althon 64 x2 6000+, 4 GB RAMu, Windows 7 32 bity. kupiony w komputroniku, ale nic mi nie doradzali. http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Battlefield_3_PC_-_premiera_i_testy_wydajnosci-4187/strona/15973.html wybierałem na podstawie tego linku i małego budżetu. :cry:

 

EDIT

Ja nie chcę grac na ultra. Po prostu jestem zdziwiony 25 klatkami na tak maleńkiej rozdzielczości... No powinno być z 50, a jest mało, dziwnie za mało.

Edytowane przez Adronex
Link to post
Share on other sites

Na 1152x868 i medium? 5770 ma 25-30 ale na HIGH i 1680x150...

 

skoro chcesz 50--60 fps to zmień na Phenoma. podkręć procka i grafikę , może uzyskasz 30%

 

Musiałbyś mieć zestaw podobny do mojego, żeby komfortowo pograć tak jak chcesz ewentualnie APU zamiast Phenoma II 965BE.

 

Edit:

Tylko z tego co zdążyłem zaobserwować lepsze płyty pod FM2 ( APU ) są sporo droższe od ich odpowiedników AM3+

Edytowane przez florenek
Link to post
Share on other sites

No tak zgadza się.

 

florenek@

 

Edit:

Tylko z tego co zdążyłem zaobserwować lepsze płyty pod FM2 ( APU ) są sporo droższe od ich odpowiedników AM3+

 

Wiem że sporo droższe ale nie mam problemu z podkręcaniem max 6800mhz , ale po co. tyle że ja nie chę phenoma bo to martwa podstawka. Procki Vishera można zaliczyć do gier i kart wydajniejszych tak jak na APU. Bardzo podobnie. Ale zobaczymy jak kupie radeona 7870 to wtedy stawiam 3 monitory Eyefinity a na plytach am3+ trzeba mieć 2 karty niestety.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z 6770 miałem w 1400x900 i ustawieniach średnich pomiędzy 45-80 fps. Większość czasu jednak miałem ustawione 1280x720 z ustawieniami high i MSAAx2. Wówczas miałem 34-75 fps. A najlepsze jest to, że z tą kartą czułem większą płynność gry niż później z GTX660ti (ale tutaj też grałem na innych ustawieniach co wszystko tłumaczy). Wychodziłoby, że procesor i za mało ramu.

Edytowane przez Viktor
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sporo grałem w BF3 na 6770 i przy ustawieniach średniej jakości i 1680x1050 płynność była naprawdę dobra. Twój problem to procesor który jest z zeszłej epoki i 3Ghz nie równają się 3Ghz np. w i3. BF3 nie wykorzystuje więcej niż ok. 2GB ramu więc 64 bitowy system niewiele tu da choć zawsze warto zmienić na 64bit przy >3GB ramu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...