Skocz do zawartości

Gry gdzie się buduje Miasto.


Recommended Posts

Co jak co ale Anno 2070 jest słabe. Zdecydowanie polecam starsze części. Cities XL 2012 też nic specjalnego wg mnie.

No i Tropico.. Jedna z moich ulubionych gier! Najlepsza 2 i 4 część,

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o buowanie miasta, a bardziej firmy to jest 'Capitalism II', jednak jest to gra bardzo trudna do ogarnięcia.

Ze starszej epoki to na przykład 'CivCityRome'. Tą grę polecam, jednak swoje lata już ma co nie którym może przeszkadzać.

Link to post
Share on other sites

Przypinam się do tematu bo nie chcę robić drugiego takiego samego. Mianowicie szukam tego samego co kubagole tylko żeby to była jakaś gra dla laika co zaczyna przygodę z budowaniem miast np jak ja bo tylko grywam w Rpegi i gry akcji. Inaczej mówiąc gra ma być łatwa w ogarnięciu dla początkującego :D . Grałem kiedyś w SimCity Społeczności ale nie przypadła mi do gustu i jeszcze na dodatek jest trudna :( .

 

age of empire heroes of might and magic company of heroes discipliez settlers twierdza krzyżowiec

Herosi czy ja wiem to bardziej Rpeg czy coś takiego.

 

Ze starszej epoki to na przykład 'CivCityRome'. Tą grę polecam, jednak swoje lata już ma co nie którym może przeszkadzać.

 

 

Nie wiem w czym ona przeszkadza ale po obejrzeniu trailera prezentuje się bardzo dobrze :D

Edytowane przez DoritosUK
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...