Skocz do zawartości

[MULTI] Far Cry - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

To samo. Różnicę w wydajności robi mi tylko MSAA ( dla poczciwego mixa HD6850+i3 szykuje się emeryturka :D ) . Ja nie miałem czasu narazie żeby bawić się opcjami ale zauważyłem , że różnica jest znikoma. Narazie mam ustawione sugerowane HDAO ale jeszcze później/jutro wrzucę screeny porównawcze i poszukam rozbieżności;)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Panowie mam pytanie co to jest gpu max buffor ? Troszkę pobawiłem się ustawianiami i dałem na 2 a vsync na 1 klatkę

Jakbyś mógł proszę, napisz swoje obserwacje ;)

 

Mam pytanie. mógłby ktoś mi powiedzieć jak potoczy się historia bohatera jak zabije swoich bliskich i dołączę do Citry?? Bo uratowałem ich a ją zabił przez przypadek ten murzyn ;D

Na PW niech mu ktoś napisze ;) Nie róbcie spojlerów! :)
Link to post
Share on other sites

o chuolera, złapałem się na spoilera, na szczęście nie rozumiem go za bardzo. ty hójcu ogranij się!

 

jeszcze mi się torrent nie ściągnął, haha! tak jestem piratem, jak mi się spodoba to kupie dla kolekcjonerstwa i gry w multi :P

 

muszę przestać odwiedzać ten temat dla bezpieczeństwa.

Edytowane przez Ladros
Link to post
Share on other sites

Dałem vsync na 2 i klatki spadły na łeb. Nie wiem jak jeste z wartością ustawioną na 1,ale zostaje przy wyłączonym.

Taki cyrk jedynie na FC3, każda inna gra działa bez zarzutu. Nie wiem czy karta siada czy to coś nie tak z grą

http://i46.tinypic.com/nfitlv.jpg

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

O ja Cie pie...le, mocne wejście

zawalały za mną psy, niedźwiedzie, ludzie ładowali z giwer a ja nie wiedziałem gdzie uciekać :wariat: :wariat:

Już widzę że ta gra będzie boska, do tego niespodzianka osiągnięcia :P

 

Bez v-sync i msaa gra śmiga w granicach 34-45 fps.

 

Tu jakby ktoś się zastanawiał które wybrać

http://www.evga.com/forums/tm.aspx?m=1079935&mpage=1

Link to post
Share on other sites

o chuolera, złapałem się na spoilera, na szczęście nie rozumiem go za bardzo. ty hójcu ogranij się!

 

jeszcze mi się torrent nie ściągnął, haha! tak jestem piratem, jak mi się spodoba to kupie dla kolekcjonerstwa i gry w multi :P

 

muszę przestać odwiedzać ten temat dla bezpieczeństwa.

 

multi dziala na scrackowanym uplay od steam006 przed chwila gralem, wystarczy pobrac gre reloaded

spojler do ostatniej misji

 

tez wlasnie uratowalem przyjaciol i citra padla, wez ktos na pw napisz co sie dzialo jak bym ich zabil xD

 

Edytowane przez foxy97
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie. mógłby ktoś mi powiedzieć jak potoczy się historia bohatera jak zabije swoich bliskich i dołączę do Citry?? Bo uratowałem ich a ją zabił przez przypadek ten murzyn ;D

 

Co za głupi..... bez spoilerów do kur*y nędzy!

 

Trolle są wśród nas.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

@Natsu

 

Dałem vsync na 2 i klatki spadły na łeb. Nie wiem jak jeste z wartością ustawioną na 1,ale zostaje przy wyłączonym.

Taki cyrk jedynie na FC3, każda inna gra działa bez zarzutu. Nie wiem czy karta siada czy to coś nie tak z grą

 

 

 

daj opcje na domyślne i później pozmieniaj tak jak ci się podoba oprócz buforu klatek a vsync możesz wyłączyć ;)

Jeśli masz AMD-HDAO jeśli nvidie HBAO . Gdzieś wyczytałem , że właśnie mogą sypać się artefakty jak będzie na odwrót :)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...