Skocz do zawartości

[MULTI] Far Cry - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Graficznie Far Cry 3 jak wygląda względem pierwszego Crysis'a ? Jest Waszym zdaniem minimalnie gorszy, podobny czy lepszy ? Zależy mi na szczerej odpowiedzi, bowiem wśród recenzentów panuje euforia i gra dostaje bardzo wysokie oceny, także pod względem oprawy. Z kolei na forach internetowych częśc graczy narzeka że jednak wizualnie mogłoby być lepiej. Filmiki z Youtube to jednak nie to samo co relacja na żywo z gameplay'a, a zagrac będe miał okazje dopiero za kilka dni, tak więc jestem bardzo ciekawy opinii na ten temat.

Link to post
Share on other sites

FC3 jest piękny, ale to jednak nie Crysis. Tamten był bardziej brudny, grafika była bardziej realistyczna. FC3 jest takie jakby trochę bardziej ''cukierkowe'', inne kolory. Widać, że to gra. ale poczekajmy, aż moderzy wezmą się do roboty, dopiero się zacznie dziać.

Edytowane przez baker
Link to post
Share on other sites

Nvidiowcy zainstalujcie sobie nowe stery, AMD pewnie niedługo też wyda i wydajność pójdzie do góry :)

 

Gra wygląda graficznie fajnie, na razie niestety nie grałem ale moje odczucia są takie , że twórcy próbowali przekopiować roślinki , oświetlenie itp. z CE ... Silnik wygląda właśnie jak taka ,,podróbka'' Cry Engine'u :)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Tu jest patch do pobrania , zwiększa performance fps for the open-world FPS when they start it up on on PC http://uk.ign.com/ar...rmance-issues��

 

download the patch here rozmiar 258 mb

 

Czy to daje dobry efekt ?

 

Naprawiono sporo bugów.

 

 

MULTIPLAYER/GENERAL Improved overall Multiplayer stability and performance. Added SHOW TOP, SHOW YOU, PAGE UP and PAGE DOWN options in Leaderboards. Fix the voice chat issue that would mute players by default. Lobby chat can now be accessed when a controller is connected.

 

CO-OP Fixed graphical issues on loading screen hints. Fixed the issue that would prevent maps from being displayed or randomized the first time a user enters Public Co-op. Health regeneration option no longer has inverted functionality. "Flare gun" kills are no longer considered as Assist kills.

 

PVP Fixed ground texture resolution. Grass surrounding fire spawns no longer remain red on Firestorm maps.

 

MAP EDITOR Improved white objects thumbnails legibility. Users can now start a private match in 1 player on user created maps.

 

SINGLE PLAYER Improved game stability and performance. Fixed issues with flickering on specific water textures. Fixed small UI glitches related to different display resolutions. “Weapon cache” mission: Mission Zone and Mission Marker no longer stays on mini-map and on screen after mission completion. Crafting items are now auto selected when entering a new crafting category. Added sound when zooming in and out the camera with the mouse scroll button.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Chłopie nie ma co informować kogoś o patchu. Każdy co ma legalną kopię to odpala przez plik związany z aktualizacją.

 

Czyli przy każdym uruchomieniu gry jest sprawdzane czy patch nowszy nie wyszedł.

Link to post
Share on other sites

Obok macie wytłumaczone za co odpowiada dana opcja. Wystarczy na nią najechać myszką.

 

Brakuje mi w grach patentu z Shoguna (i pewnie kilku innych gier), gdzie każde ustawienie było ładnie wytłumaczone i co ono wnosi. Co daje jak ustawimy na High, co jak na Ultra itp.

Link to post
Share on other sites

ja tam mam HDOA bo HD xD

Gra ogólnie graficznie prezentuje bardzo wysoki poziom . Dunia Engine nie ma takiego oświetlenia jak Cry Engine ale wpływ ognia, wody, czy wiatru (albo mix : im większy wiatr, tym szybciej rozprzestrzenia się ogień) na otoczenie to mistrzostwo ;) Zaczynam dopiero grę ( jestem na tych grzybkach %-) ) i ten kawałek świata , który do tej przemierzyłem to jedna n-ta...

Tesktury mogłoby być ciut lepsze , niebo słabawe, szkoda , że zwierzęta trochę niedopracowane... Ale ogólnie graficznie wskakuje u mnie na 2 miejsce zaraz po Crysisie 2 z dx11 . Ogólnie grafika 9/10 wg mnie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...