Skocz do zawartości

[MULTI] Far Cry - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

gra lub intele.

http://www.pcgameshardware.de/screenshots/original/2012/11/FC3-Test-CPUs.png

 

Achtung: Far Cry 3 bietet zwar DX11-Treiber-Multithreading (was derzeit nur von Geforce-Grafikkarten unterstützt wird), allerdings sorgte DX11 MT auf diversen Testrechnern für Abstürze, weswegen wir die Funktion für unsere Benchmarks deakitvieren mussten.

 

No i google tłumacz:

Uwaga: Far Cry 3 oferuje prawdziwe DX11 wielowątkowość sterownika (który jest obecnie obsługiwane tylko przez Karty graficzne), spowodował jednak DX11 MT na kilku komputerach testowych do awarii, więc musieliśmy deakitvieren funkcję do naszych standardów.

 

z tego co mi się zdaje to chyba na dx9 powinno być ok, bo podobno karty z DX10 i 10.1 są zablokowane w tej grze do DX9.

 

Grę można zapisać w każdym momencie gry - TAK!

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ja dzisiaj odebrałem i pograłem z 3h. Aktualnie jestem na misji, że do doktorka trzeba pierwszy raz pojechać. Jednak ja wolę trochę sobie popolować. Tygrysy i pantery są super, a rekiny majstersztyk. :D

 

Tylko multi lipa bo mi meczu znaleźć nie mogło albo tak mało osób gra w multi.

Link to post
Share on other sites

grafika jest swietna, optymalizacja jest ok co prawda nie moge sie w pelnie wypowiedziec bo jeszcze nie mam patcha, ale wedlug mnie jest jak najbardziej ok na phenom II 965 3,7 ghz i gtx 660 mam 50-60 fps na high, jak dam wyzej to procek nie wyrabia i spada uzycie karty do jakis 70-80%, z patchem powinno byc jescze lepiej za godzinke bede mial wersje z ktora patch bedzie dzialal, to sie wypowiem szerzej.

Edytowane przez foxy97
Link to post
Share on other sites

30/40fps jak to jest wysmienicie dla ciebie to brawo

 

A wyobraź sobie, że na prawdę nieźle mi się gra w singla na tym framerate. To nie jest multi, w którym potrzeba (również mi) 60FPS do prawdziwej rozgrywki. Tutaj zupełnie mi to nie przeszkadza, a w multi i tak nie mam zamiaru grać.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...