Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam pytanko czy gra "LoL" pójdzie mi na tym kompie ?

 

Procesor: AMD Athlon LE-1640

RAM: 1Gb

Grafika: NVIDIA GeForce 6600GT

 

(Grałem w Symulatora Farmy 2011 bez zacinek gdy zainstalowałem ok. 10 modów dopiero wtedy zaczął zacinać ) (W Minecraft mam ok. od 30 FPS do 260 (260 FPS - 120 FPS utrzymuje się ale co ok. 5 min spada na 1 sek do 30 - 60 FPS )

Link to post
Share on other sites

A będą lagi lub nie wiem małe lagi ? Duże ?

Lagi to masz od internetu... od sprzętu możesz mieć jedynie mało klatek na sekundę, z tym configiem będziesz miał 15-25fpsów, taka jest prawda...

Dopiero wymiana na athlon'a x2, dokupienie 1GB ram'u oraz zamiana GPU na 8600gt pozwalałoby na w miarę przyzwoitą grę.

Link to post
Share on other sites

Ale jak w innych grach np: CS, Minecraft mam od 100 FPS w górę :D

 

hmm... poważnie mówisz?

 

Mój komp: AMD Athlon x2 4400 coś tam 2,3GHz, GeForce 9600GT oraz 2GB RAM i w Minecraft'cie mam 80FPS :-/ W CS'a nie gram a w League of Legends jak kiedyś grałem miałem stałe 60FPS (mogę zrobić SS dla dowodu ale musiałbym od nowa pobierać).

 

Nie wierzę ci że tyle wyciągasz FPSów ale dobra.... co do tego czy ci pójdzie.... tak! powinno a jak nie to trudno, przecież ta gra jest darmowa więc nic nie tracisz prócz czasu.

 

Z 30 FPSami da się grać! Tu nie trzeba nie wiadomo ile, starczy aby przyjemnie grać (o ile da się jakość grafiki obniżyć to na pewno spokojnie osiągniesz 40+ FPSów czyli wystarczające do grania)

 

@edit

To że masz dużo FPSów w CS'ie nie znaczy, że twój komp to nie wiadomo co.... ta gra jest stara i nie wymaga dużo a przy okazji jest tania chociaż i tak pewnie grasz na piracie -,-

 

Co do MC to nie jest to najbardziej zoptymalizowana gra jaką widziałem ale po graniu modyfikacji Optifine która po części optymalizuje grę jest dobrze :)

Edytowane przez iDMFMi
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...