Skocz do zawartości

Mysz do grania do 500zł(£100)


Recommended Posts

Witajcie!

 

Planuję zakup dobrej myszki do grania jako, że moja wiekowa mysz Logitech'a MK250 powoli zaczyna szwankować.

 

Gram często i wymagam dobrej funkcjonalności przede wszystkim w grach FPS. Mile widziana duża (ale bez przesady) ilość przycisków, wygoda i komfort w użytkowaniu. Ciężarki i inne bajery mnie nie interesują, więc może ich nie być, a jak będą to okej, ale ich nie wymagam.

 

Mysz może być przewodowa jak i bezprzewodowa i oczywiście praworęczna. Najlepiej jakby proponowany przez was gryzoń nie rozleciał się po 2 latach bo planuję kupić mysz na kilka lat, albo przynajmniej do nowej generacji konsol.

 

Maksymalnie na mysz mogę przeznaczyć 500zł (£100).

 

PS. Wiele osób proponuje mi zakup myszy Logitech'a G700, która jest podobno bardzo dobrą myszą, ale wyczytałem, że po jakimś czasie klawisze przestają działać, mógłby ktoś to potwierdzić? A sama myszka mi odpowiada no i jest w dobrej cenie.

Link to post
Share on other sites

Qpad 5k. Do dużej łapy idealna.

Nie lubię dużych myszek, mimo, że moje dłonie do najmniejszych nie należą.

 

Kupiłem na początku roku a jakoś ta G700 działa i nie narzekam

Dzięki bardzo. Prawdo pobonie na tą myszkę się zdecyduję, jeśli nie padną jakieś inne fajne propozycje. Pewnie dlatego, że ilość przycisków mnie zadowala koło kciuka i sama stylistyka myszki. No i co jak co, mam dużo sprzętu Logitecha i dość dobrze im ufam jeśli chodzi o jakość sprzętu, no ale jestem otwarty na inne propozycje.

 

Logitech g700/g500 albo Cyborg rat 7/9 ewentualnie Razer Mamba

 

Mamba od Razera oferuje mniej albo tyle samo co konkurencyjne myszki, ale cena jest znacznie większa u Razera. Kolega miał Cyborga i mu przestał działać, kupił drugiego i też coś poszło nie tak. A warto dodać, że nie znam osoby, która tak dobrze by traktowała sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Używam G700 od blisko 2 lat, świetna mysz. Jest intensywnie używana w grach i każdy przycisk działa idealnie. Zarówno w trybie przewodowym jak i bezprzewodowym mysz działa perfekcyjnie. Nie ma różnic, z tą jedną że w trybie bezprzewodowym jest wygodniej gdyż bądźmy szczerzy ale ten kabel trochę krępuje ruchy. Na baterii wytrzymuje podczas grania ~6-7h, myślę że to jest dobry wynik. Dużo pewnie zależy też od baterii, w zestawie miałem baterie eneloop która spisuje się bardzo dobrze. Mysz idealnie leży w dłoni, dodatkowe przyciski sprawdzają się idealnie zarówno w grach jak i w codziennym użytkowaniu. Ja obecnie mam Roccat Taito i lata po niej świetnie z takim lekkim oporem, dzięki czemu jest bardziej precyzyjna niż na wcześniejszej Roccat Sota. Na niej znowu latała za szybko, przez co nie była w 100% precyzyjna. Ogólnie polecam jak najbardziej G700, jeszcze nie miałem nigdy w ręce tak idealnie wyprofilowanej myszki, ciężko od niej oderwać dłoń

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A ja tam sztywny kabel G700 lubię. Zbyt luźne kable zawsze mi się wiły po biurku, a ten idzie po prostej linii za biurko, a za biurkiem nie ma tendencji do zbytniego plątania się. Dobrze ułożony wg mnie jest praktycznie nieodczuwalny. Swojej G700 praktycznie nie odłączam od ogona.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tutaj 100 funtów to jak 100zl w pl (bez przeliczania). To nie jest dużo jak na uk

 

Może bardziej 200zł, ale tak. Masz rację ;)

 

Używam G700 od blisko 2 lat, świetna mysz. Jest intensywnie używana w grach i każdy przycisk działa idealnie. Zarówno w trybie przewodowym jak i bezprzewodowym mysz działa perfekcyjnie. Nie ma różnic, z tą jedną że w trybie bezprzewodowym jest wygodniej gdyż bądźmy szczerzy ale ten kabel trochę krępuje ruchy. Na baterii wytrzymuje podczas grania ~6-7h, myślę że to jest dobry wynik. Dużo pewnie zależy też od baterii, w zestawie miałem baterie eneloop która spisuje się bardzo dobrze. Mysz idealnie leży w dłoni, dodatkowe przyciski sprawdzają się idealnie zarówno w grach jak i w codziennym użytkowaniu. Ja obecnie mam Roccat Taito i lata po niej świetnie z takim lekkim oporem, dzięki czemu jest bardziej precyzyjna niż na wcześniejszej Roccat Sota. Na niej znowu latała za szybko, przez co nie była w 100% precyzyjna. Ogólnie polecam jak najbardziej G700, jeszcze nie miałem nigdy w ręce tak idealnie wyprofilowanej myszki, ciężko od niej oderwać dłoń

 

I o taką opinię mi chodziło ;) Dziękuję wszystkim bardzo. Mysz zamówiona za £63.97. Myślę, że to dobra cena za takie opinie. Opiszę wrażenia kiedy ją dostarczą - 24-27 listopad przewidywana data.

Link to post
Share on other sites

Tia, myszka której nie można używać podczas ładowania, super nowoczesna konstrukcja - love it. Tylko dla leworęcznych desperatów.

Razer oprócz DA, DA Respawn oraz abbysus'a nie zrobił żadnej porządnej myszy, tutaj pewnie też wsadzili słabiutki sensor jak w przypadku wszystkich myszy tej firmy oprócz tych wyżej wymienionych.

Jak chce g700 to niech bierze, jest to dobra mysz, mógł wybrać też jedną z wcześniej przeze mnie wymienionych, dostałby równie precyzyjne myszkę w niższej cenie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Precyzja precyzją, ale raczej ciężko będzie o lepszy serwis u konkurencyjnych producentów. Serwis retaili logitech można porównać do serwisu Hilti, "wrzuć to pod walec i dla pewności utop w rzece, a my ci wyślemy nowe".

Edytowane przez Hans Olo
Link to post
Share on other sites

Oni mieli całkiem udane produkty do pierwszego DA włącznie - potem zaczęło już trącać czystym marketingiem.

Nawet podkładki - do tej pory suwam po ledwie żywym Mantisie Control i moim zdaniem jest on dużo przystępniejszy niż Goliathus, który jest i tak świetną podkładką.

 

No ale nie chcę już odbiegać od tematu, lista myszy jest - autor zdecyduje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...