Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Mam pytanie jaki telefon spośród podanych będzie najlepszy. Dotychczas miałem nokie 500 ale jest okazja zmienić. Rozglądałem się za nokiami: asha 303, lumia 510 (jak wyjdzie) lumia 610 i lumia 710. Jestem takim fanem nokii, przywiązałem się do nich więc dlatego takie modele. Chciałbym żeby wypowiadały się osoby posiadające poszczególne modele. Jakie są ich wady i zalety, czy są warte uwagi.

P.S. Nie miałem żadnej lumii nawet w ręce, ale podobają mi się.

Link to post
Share on other sites

asha 303, lumia 510 (jak wyjdzie) lumia 610 i lumia 710.

chyba to asha to naprawdę niewarta, spodobało mi się klawa+ekran dotykowy ale jednak za mały ekran dla mnie.a z lumii ta 510 zanim stanieje to z 3 miesiące a jest gorsza

Więc chyba lumie 710 ale ta nie trzyma podobno baterii.

Znowu lumia 710 ma lepsze parametry (ram i taktowanie procesora)

Nie wiem czemu lumia 610 bardziej mi się podoba.

Tak więc czy warto dołożyć te 100-150zł do 710 czy jednak 610?

Link to post
Share on other sites

Na 610 nawet skype nie dziala.

 

na 710 też bo nie ma z przodu kamerki.

Ale jedyne co mnie wstrzymuje to mit o baterii w 710. Czy ktoś ją ma i powie ile mu trzyma, bo trochę poczytałem i niektórym nawet dnia nie wytrzymuje bez nadmiernego obciążania. Mi tam wystarczyło by te 2 dni jako minimum

Link to post
Share on other sites

od zamulania zależy tez ile masz aplikacji dodatkowych i co masz w tle ;) co do skype fakt nie mają kamerek, co do baterii fakt 710 ma z tym problem ale na pewno trzyma więcej niż jeden dzień przy normalnym użytkowaniu, co innego z 800 ona miała problem z oprogramowaniem i wystarczyła aktualizacja a z 710 nie orientuję się czy też tak jak z 800, ale jesli chodzi o lumie 610/710 to polecił bym ci 710 ładniejsza i lepsze parametry ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...