Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Po instalacji Windows 8 brak internetu, niepoprawne IP

Windows 8 IP karta sieciowa niepoprawne ip

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kwitom

kwitom
  • Nowicjusz

• 17 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 17:15

Witam serdecznie! Po aktualizacji Windows 7 na Windows 8 mam problem z połaczeniem z internetem. Mieszkam w wynajmowanym pokoju, router jest u wlaścicielki (nie znam modelu) i nie mam możliwości kombinowania z nim. Z siecią łącze się za pomoca zewnętrznej karty sieciowej Pentagram (Ralink RT73). Zaktualizowałem sterowniki od tej karty, ale po włączeniu komputera polaczenie ukazuje sie jako ograniczone. Po uruchomieniu systemowej naprawy ukazuje się komunikat "nieprawidłowa konfiguracja protokołu IP". Próbowałem ustawić ręcznie IP, ale nie skutkuje. Zaznaczam, że na starym kompie z Win7 siec działa, na smartfonie również. Pomóżcie, bo nie mogę odżałować, że kupilem ten system...

Ok! Już naprawione! Rozwiązanie było banalne, wystarczyło odinstalować antywirusa. :)
  • 0

#2 slabon

slabon
  • Gaduła

• 269 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 18:42

polecam F-Secure Security stabilny nie blokuje windowsa i chroni przed atakami.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Windows 8, IP, karta sieciowa, niepoprawne ip

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych