Skocz do zawartości

marcinekk - Oszust wyłudza pieniądze


Recommended Posts

Użytkownik o nicku marcinekk na tym forum to oszust. Pisze osobom które chcą coś kupić na pw, że ma dany przedmiot i karze wpłacić pieniądze przed wysyłką. Podaje się za niejakiego Patryka Zawodnego. Oszukał mnie na 250zł. Teraz żadnego odzewu a na konto wchodzi. Pewnie oszukuje innych.

Dane konta przesłał takie :

 

Dialcom24

Paderewskiego 8/4

69-100 Słubice

Tytuł przelewu (proszę o koniecznie taki, użyj kopiuj/wklej, tylko to w tytule!): p24-323-820

52 1020 4027 0000 1102 0793 9574

 

W google można więcej o nim poczytać.

Link to post
Share on other sites

Nie ******* bo jak by ci koleś przesyłał skany dowodów, (chociaż fałszywe) z numerem dowodu który istnieje, foty robione 5 min przed ich wysłaniem to byś sam wpłacił. A to jest jakiś grubszy oszust. Prędzej go ktoś inny dojedzie niż policja, i słusznie. Wolę taką opcje niż żebym nie odzyskał pieniędzy i nie miał żadnej satysfakcji.

Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie zacytować wypowiedz kolegi z tematu Dariusza z Trudnych Spraw:

 

"Zamiast gnoja zastaniecie świniaka na sterydach".

 

Wiec konkretnie, nie pieprzcie tego samego w temacie o takiej samej sprawie i jak wy to byscie sobie z nimi pogadali, tylko niech oszukany kolega idzie na policje bo z takimi trzeba krótko.

 

Nie ma co nabijac postow skladaniem kondolencji, dziekujemy za informacje, tyle w temacie.

Edytowane przez Silver Fox
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Bodajże z paroma gościami już o tym gdzieś pisaliśmy. I tu, i na PC Labie :)

 

Z mojej strony transakcja została NA SZCZĘŚCIE zawarta przez Gametrade. A ten już sprawe zgłosił na policje...

Hah, ale ten debil zmienia sobie imię, nazwisko i adres zamieszkania =,=

 

Taki frajer z tego pajaca, że mała bania...

Edytowane przez Vister81
Link to post
Share on other sites

Sorry, że to powiem, ale jesteś bardzo ciemny i dałeś się oszukać jak dziecko. Do mnie też pisał ten baran z atrakcyjną ofertą GPU, koleś 0 postów... od razu wiedziałem, że coś jest nie tak.

Za HD7770 na gwarancji chciał 300zł... podejrzane nie? Napisałem do niego tak:

Chciałbym jeszcze prawdziwe fotki karty i gwarancji z karteczką z twoim nickiem na forum "marcinekk". Jak je zobaczę i zgodzisz wystawić się kartę na allegro to biorę na 100%.

Napisał, że zrobi fotki wieczorem i od 4 listopada nie odpisuje.

Następnego dnia wpisałem w google jego nick z forum + dopisek oszust i wyszukało w googlach post w temacie gdzie polecamy kupujących/sprzedających, w którym ktoś z forum napisał, że jest to naciągacz. To potwierdziło moje obawy.

Mogłem jedynie jakoś zareagować i napisać na forum, że jest podejrzany, teraz tego żałuję...

Powinieneś być zdecydowany i zgłosić sprawę na policję, w ten sposób może uda Ci się odzyskać pieniądze, jest też szansa, że ewentualni inni poszkodowani znajdą ten temat i razem coś zwojujecie.

 

Edytowane przez Cacek93
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

to forum komputerowe a nie forum nt oszustów.

To kategoria ogólna forum dyskusyjnego o tematyce komputerowej.

Twój argument jest wysoce bezsensowny w świetle istoty tego tematu.

 

Cacek93 wypowiedział się na temat a ty wyskoczyłeś spod ziemi z dziwnym odburkiwaniem w jego stronę - jeżeli nie masz nic do powiedzenia na ten temat, to nie zniechęcaj innych do wypowiadania się.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Skonczcie juz pieprzyc bo takie bezcelowe dyskusje naprawde ludziom nie pomagają, a osobiste spory rowniez nie zalatwia sie w taki sposob. Trzeba na tym forum zaczac zachowywac sie w takim celu w jakim zostalo ono stworzone, czytaj pomocy ludziom. Jak ktos chce sobie po*******ic to zapraszam do pewnego miejsca albo na forum CS 1.6, kilku porządnych ludzi tutaj pracuje nad opinia TEGO forum wiec chociaz tego im nie rozpieprzajcie.

 

Tyle w temacie.

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Co do oszustów to ja bym na miejscu admina/moderatora założył temat gdzie można takich oszustów wymieniać i potem albo BAN albo Raport na Policję bo przecież administracja forum ma konkretne informacje co to za użytkownik IP itp.

 

Jestem ciekaw co na to Admin/Moderator że oszuści się tu rejestrują i najważniejsze czy coś oni z tym zrobią.

Link to post
Share on other sites

Jestem ciekaw co na to Admin/Moderator że oszuści się tu rejestrują

A skąd administracja ma wiedzieć czy rejestruje się porządny obywatel czy jakiś oszust ? To dopiero wychodzi w "praniu" , ja też jestem za tym aby takie osoby banować (czytaj oszustów)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...