Skocz do zawartości

Temat ogólny o prockach AMD


Recommended Posts

A na diabła masz tracić $$$$ skoro jest 14 dni na zwrot przy zakupie przez internet? (inb4 obieram w salonie).

Dlatego, że ja nie oddaje sprzętu w ten sposób. Co innego gdyby miał wadę ale nie z kaprysu. 

 

Gdzie kupiłeś?

Proline.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jak to w końcu działa?
MSI dodało Ryzeny 3000 do Tomahawka i Gaming Plus w liście obsługiwanych procków, tylko nie wiem czemu zaniżyło zegary? 3.3ghz przy Ryzenie 3600? Ja on ma 3,6 do 4.2ghz oficjalnie. Każdy proc ma wypisane w porządku taktowanie, ale tylko 3600, to błąd? Czy są z nim jakieś cyrki?
Ja już tak za wczasów :P Bo czekam na płytę i procka

Link to post
Share on other sites

Na reddicie był ciekawy wątek jak nowe Ryzeny pracowały z różnym maksymalnym taktowaniem w zależności od wersji biosu. Pięknie się zapowiadają najbliższe tygodnie.

 

Kupowanie sprzetu na premierę - w szczególności od AMD to proszenie się o kłopoty :D

Ja tam takich ludzi szanuję. Idą w pierwszej linii frontu. Sam raz kupiłem telefon na premierę, a drugi raz aktualnego GTXa 1660. Na szczęście obyło się bez dziwnych akcji Edytowane przez Artok
Link to post
Share on other sites

Na reddicie był ciekawy wątek jak nowe Ryzeny pracowały z różnym maksymalnym taktowaniem w zależności od wersji biosu. Pięknie się zapowiadają najbliższe tygodnie.

 

Ja tam takich ludzi szanuję. Idą w pierwszej linii frontu. Sam raz kupiłem telefon na premierę, a drugi raz aktualnego GTXa 1660. Na szczęście obyło się bez dziwnych akcji

 

Uuuraaa! Tawariszcz! For mother 3dmark firestrike!

Link to post
Share on other sites

Zobacze to z pierwszej ręki. Dziwne bo pisali wcześniej, że z tego powodu wyłączają support dla athlonów i innych A8-10 procków. Wychodzi na to, że potrzba im więcej pamięci;P

Najlepsze to: If you haven’t decided yet and look on more unboxing and testing articles, we strongly suggest you to keep the current version of Click BIOS 5.

Link to post
Share on other sites

Ja chętnie przytulę Ch7 jakbyś miał wymieniać :D

 

łooo tyyy somsiedzie, na mojego crosssata w 1.9 zenie?  :D

Jeżeli potwierdzi się info o PCI-E 4.0 (ale tak realnie) na Radeonie 5700 to zostaje z tą płytą na jakieś 5 lat.  8-) "Póki śmierć platformy was nie rozłączy". 

Pozostaje kwestia AGESA... -.- ale ponoć po C8H teraz my z C7H mamy pierwszeństwo, bowiem flagowiec. Ciekawe ile w tym prawdy. Osoby z jeszcze słabszymi płytami mogą być w du**e przez całe to zamieszanie z biosem, czego AMD nie dopilnowało... nie fajnie. 

Edytowane przez Revenant
Link to post
Share on other sites

Już się bawię ;)

http://i63.tinypic.com/k4i9h4.jpg

 

Pudełko z R5 3600 jest mniejsze od pudełka z R7 1700 dlatego, że chłodzenie Boxowe jest mniejsze. 

http://i65.tinypic.com/4izkns.jpg

Z racji tego zamontowałem Boxa od R7 1700  :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...