Skocz do zawartości

[Sprzedam] Radka HD 4770 His icoolerIII 512MB DDR5 za 390zł.


Recommended Posts

Witam

Mam do sprzedania karte graficzną Radeon HD 4770 His 512MB DDR5 icoolerIII. Wrazie jakiś pytań proszę pisać na PW. Jeśli ktoś chce kupić to niech wejdzie na tą aukcje: http://allegro.pl/show_item.php?item=846425125. Za karte chcem 390zł, a kupiłem za 419zł. Była używana ok. 7dni. I co do płatności do tylko wpłata na konto. Kontakt gg: 5106133(niewidoczny) email: [email protected] lub PW. I gwarancja jest jeszcze 2 lata.

 

http://allegro.pl/item846425125_radeon_ ... eriii.html

Link to post
Share on other sites

Akurat użytkowałem dwie karty firmy PowerColor, Radeona X1650 i 3850 i powiem ci że zupełnie nie było z nimi problemów a Radek 3850 był podatny na porządne OC. Stwierdzenie że "te powercolor to o kant du*y rozbić" jest nie na miejscu.

Link to post
Share on other sites

Wrzuć na luz tomsonis.

Quantinum się targuje, tak to dla mnie wygląda. Jest za drogo, więc naciska, żebyś zszedł z ceny, to wtedy on albo ktoś inny się zgłosi.

I rzeczywiście jak ci nie pasuje, to wrzuć na allegro, jak radzi _nick_. Nie będziesz miał złudzeń. I pamiętaj, jak pewien gość sprzedał swoją terenówkę za złotówkę... Jak wyjdzie 280zł, to musisz sprzedać, bo będą cię po sądach ciągać :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Nie może tak napisać, wtedy to jest jawne oszustwo.

Aby było legalnie musiałby robić z ceną minimalną na poziomie jego zadowalającym.

 

Nie ma co cwaniakować, bo takich oszustów na allegro są setki jak nie tysiące i nie jest to przyjemne, kiedy masz już prawie superokazję, przekroczyłeś cenę minimalną, a jakiś koleś pisze, że jego to nie satysfakcjonuje. Od tego jest cena minimalna, ale oczywiście za to się płaci. Taki naród jakiś dziwny.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...