Skocz do zawartości

Wreszcie wygodny pad do Xboxa 360


Recommended Posts

najgorszym razie wymienisz na jakiś czas na akumulatorki

 

Jak ci się wyleje elektrolit to czeka cię 2 godzinne czyszczenie(mi się wylała bateria alkaliczna, po czyszczeniu z użyciem szczotki ryżowej papieru ściernego i gąbki pad nadal działa:) )

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ja osobiście gram na Pc padem od X'a. Dla mnie jest dużo wygodniejszy, podobnie jak kolega wspomniał, nie męczy dłoni tak jak PS.

Macie za duże paluchy, to tyle. Ja gram na zwykłych AA Alc. Przy grze 2-3h dziennie, wymieniam co 2-3tyg.

Link to post
Share on other sites
U mnie w domu są trzy pady od PS3 i jak do tej pory żaden się nie popsuł a są dość często uzywane ( 3 osoby grają na PS3 ). Moim zdaniem pad od PS3 jest wygodniejszy od XBOXA ( i nie tylko ja tak uważam znam osoby, które też tak uważają ). Co do ładowania pad długo trzyma a jak się rozładuje, kabelek i da się grać dalej. Co to za problem kupić długi kabel USB. Ale największą wadą Xboxa jest moim zdaniem płacenie za dostęp do internetu w PS3 mam tą opcję za dramo. A płacić przez kilka lat za neta to się by uzbierała spora suma.

Widzisz, a mi jeden DualShock 3 padł po zainstalowaniu którejś z aktualizacji. Po restarcie konsoli po prostu zdechł i nie reagował na próby reanimacji. DS3 w żadnym wypadku nie jest wygodniejszy niż pad do Xboxa 360 i potwierdzi to każdy, kto miał okazję porównania. Przewagą kontrolera do X360 są natomiast akumulatorki. DS3 ma baterię o pojemności bodajże 500 mAh. Starcza na jakieś 3 dni intensywnego grania. W padzie do Xboxa możesz włożyć dwie sztuki np. 2800 mAh i będzie działał znacznie dłużej. Zresztą teraz Razer wypuścił Sabretooh, bardzo ciekawy programowalny kontroler z dodatkowymi przyciskami. Szkoda tylko, że taki drogi - http://technogadzet.pl/2013/01/12/razer-ma-nowy-kontroler-do-xboxa-360/

Link to post
Share on other sites

Dla mnie oba pady są wygodne i oba mają swoje wady. W DS3 wkurzają mnie najbardziej okropne spusty i wypukłe analogi, za to w xboxie beznadziejny d-pad. DS3 ma jeszcze króciutki kabel do ładowania, ale to nie jest to problem dla kogoś kto ma 2 lub więcej padów.

Link to post
Share on other sites

Ale pad od PS3 da się jeszcze uratować, sam przyznaje że od X360 jest lepszy, większy (mam duże dłonie :P) ale do DS3 można zamątować coś takiego

http://www.exerion.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_1fc9f2a59dc60bc0cd67c56352f1e77b.jpg

 

Nakładki na spusty, stają się wygodniejsze. Oraz nakładki na gałki.

http://punkgamer.pl/foto/art_711_2.jpg

 

I macie w miare wygodny pad, napewno wygodniejszy. Można? Można. 

Edytowane przez Fugens
Link to post
Share on other sites

PAD powinien być zaprojektowany aby być ergonomicznym. Wszystkie pady od PS takie były do momentu prezentacji pada od Xboxa 1 (oczywiście tego mniejszego) a potem nowszej wersji od X360.

Link to post
Share on other sites
Kazda osoba ktora ma ps3 to bedzie stała ze pad od ps3 jest wygodniejszy i tak samo jest z xbox360 Ci co maja x'a to beda mowic ze pad od x'a jest wyodniejszy

 

Mam PSX (kupione w 99), PS2, XBOX'a i X360 także mam jakiś punkt odniesienia i nie stoję za konsolą tylko za padem. Dopóki miałem plejkowe padziki w rekach twierdziłem, że są najlepsze. Zmieniłem zdanie po kupnie xklocka.

Pady zaprojektowane przez Japończyków pasują do ich dłoni oraz małych dzieci. Pady zaprojektowane u hamburgerów pasują każdemu do dłoni. Nie wspomnę o prawdziwych spustach i możliwości wymiany baterii na gorąco.

 

Zaraz zleci się tu pełno ludu i będą bronić pad od PS jakoby można podłączyć pod niego kabel. Ale wtedy co? Przestaje być bezprzewodowy. Równie dobrze od razu mogli zrobić dwie wersje z i bez kabla zamiast pakować kasę w akcelerometr.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...