Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ten procek został wypusczony w 2009 roku a nie 2006 jak większosć twierdzi. WY odrazu podsuwacie propozycje: wymień kompa, wymień całość. Narazie nie potrzebuje nie wiadomo czego. Nowy komputer zakupie wtedy jak będzie mi do tego potrzebny a narazie nie jest :)

Link to post
Share on other sites

Hmmm.. a nie lepiej by było sprzedać to co ma. Zostawić RAM, bo z tego co widzę płyta obsługuje DDR3. Łącznie ma do wydania ok. 500zł. Dokłada 50zł i ma kompa do grania od święta i nie tylko.

Do kupienia:

- Fortron 350W z Allegro za 50/60zł,

- Asus P8H61-MX/SI za 160zł,

- Intel Celeron G530 za 155zł.

- reszta na używanego Radeon'a HD4850.

 

Tak chyba będzie lepiej.

Link to post
Share on other sites

Hmmm.. a nie lepiej by było sprzedać to co ma. Zostawić RAM, bo z tego co widzę płyta obsługuje DDR3. Łącznie ma do wydania ok. 500zł. Dokłada 50zł i ma kompa do grania od święta i nie tylko.

Do kupienia:

- Fortron 350W z Allegro za 50/60zł,

- Asus P8H61-MX/SI za 160zł,

- Intel Celeron G530 za 155zł.

- reszta na używanego Radeon'a HD4850.

 

Tak chyba będzie lepiej.

 

ale ten athlon jest sporo lepszy do gier niż G530

 

od zawsze celerony oznaczały lowend. Athlony to były highendy, ten proc nie ma startu do atlona

Link to post
Share on other sites

jeżeli jednak nie planujesz zasilacza wymieniać, to najlepszym rozwiązaniem będzie za około 100 pln zakupić 8800 GT

 

powiem ci tak, 4850 ma spore tdp, więc kolega dał do zrozumienia że zasilacz do wymiany, bez wymiany zasilacza, no 8800 GT to jest max

 

i nawet nie myśl o 6670, może odpali, może podziała jakiś czas, tego nie wiem, ale osobiście bym nie ryzykował

 

ty byś nie ryzykował z 6670, a polecasz 8800GT i to ma wg ciebie działać?karta prawie dwa razy bardziej prądożerna od 6670?!zastanów się najpierw , a później dawaj rady , bo jeszcze ktoś ciebie posłucha i bedzie mial problem..co do 6670 to spokojnie odpali, mało tego - będzie działała o ile zasilacz sprawny!pobiera śladowe ilości prądu , niewiele więcej niż x1500, a w idle zapewne mniej -tylko że to mało wydajna karta , niewiele odbiega od 5670, ale jako nowa do 250zł nie jest źle pod warunkiem ,że jest na ddr5.

 

 

 

Edytowane przez jacent
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Ja już napisałem co należy zrobić, sorry ale jak ktoś poleca takie "rarytaski" jak większość z was czyli 8800 albo inne wynalazki do PSU który tylko "teoretycznie" ma moc 350W to weźcie usuńcie konta.

 

Autor niech lepiej kupi tego Fortrona 450W co podałem z allegro i dopiero wtedy zmienić kartę najtaniej HD4850 bądź wydać trochę lepiej na HD5770 i wtedy jest spokój.

Link to post
Share on other sites

Tak cieżko kupić za 50-60 jakąś Deltę, Fortona, czy Modecoma MC 350 W ? :/

 

ALE NIE MA DOBREGO 350W!!

 

Wiec zmiana zasilacza i potem GPU.

 

Ty masz jakis problem ze sobą czy co ? :> Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...