Skocz do zawartości

Crysis 3 Alpha


Gość effendi360

Recommended Posts

Na ustawieniach High i 1080p na Radku6850 w przedziale 25-30 FPS ale zdarzają się duże spadki nawet poniżej 10 kl. więc raczej trzeba coś obniżyć. Wiadomo też gra w fazie testowej więc nie ma zbytnio co wymagać.

Link to post
Share on other sites

Ja na 7870 na high w fullhd mam 50 fps z drobnymi spadkami. Na very high boje sie odpalić :D

 

Czyli jak dasz część opcji na very high i część na high to spokojnie można sensownie pograć na radku 7870 , czyli w finalnej wersji nie powinno być tragedii . Szkoda że grafika nie jest adekwatna do wymagań tej gry
Link to post
Share on other sites

Ma ktoś podobny problem do mnie? Nie wiem jak to rozwiazać, ani gdzie szukać odpowiedzi.

 

Wykryto nieobsługiwaną kartę graficzną! Dalsze korzystanie z produktu może spowodować niepożądane zachowanie lub wstrzymanie programu. Aby uzyskać więcej informacji, skonsultuj się z instrukcją obsługi.

"ATI Radeon HD 4800 Series" [vendor id = 0x1002, device id = 0x9440]

 

Edytowane przez Sajner
Link to post
Share on other sites

Ja na swoim sprzęcie mam 60fps i czasami spada do 50fps (grafa i tak jest świetna) na medium

Na high ok. 40fps, a na full z 10-15fps.

Oczywiście na każdym mam włączone tekstury HD.

 

Grajcie na medium lub na high jest świetna płynność i piękna grafa, jak na razie very high jest niezoptymalizowane i nie pogracie.

Link to post
Share on other sites

Tak przy okazji tematu mam pytanko techniczne. Otóż mimo ustawienia gry w rozdzielczości monitora czyli 1080p ukazuję się ona w "okienku" czyli z pasami u góry i po bokach. Skalowanie w ustawieniach karty włączone. Jakieś pomysły jak to poprawić.

Link to post
Share on other sites

Tak przy okazji tematu mam pytanko techniczne. Otóż mimo ustawienia gry w rozdzielczości monitora czyli 1080p ukazuję się ona w "okienku" czyli z pasami u góry i po bokach. Skalowanie w ustawieniach karty włączone. Jakieś pomysły jak to poprawić.

Lewy ALT + ENTER ?
Link to post
Share on other sites

Zaraz się dowiemy ze cysiek 3 to gra stworzona z myślą o procesorach 8 rdzeniowych i najlepiej na fx 8350 działa :)

 

Nie dowiesz się, bo mój Phenom na stock w tej grze ma użycia jakoś 45-50%, a GPU 99-100%.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...