Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Posiadam kartę dźwiękową Asus Xonar DX i słuchawki Creative Labs Fatal1ty Gaming.

Słuchawki wykorzystuje przede wszystkim podczas grania ( BF 3 ) czasem muzyki bo to jedyne "głośniki" w moim PC.

 

Chciał bym wymienić aktualne na coś bardziej "wyrafinowanego", lepszego jakościowo, przykrywającego ucho z mikrofonem no i abym "słyszał różnice " :)

Czytałem o marce Sennheiser i może takie by mnie interesowały np 5.1 lub 7.1 jeżeli można to wykorzystać.

Przeznaczyć mógł bym ok 400 stówek.

 

Z góry dzięki....

Link to post
Share on other sites

Nie bierz typowo gamingowych sluchawek bo to shit. W twoim budzecie najlepiej wez sluchawki : Superlux HD 668b lub HD330 i do tego mikrofon podczepiany do kabla sluchawek : Zalman ZM-MIC1

Te są w przedziale do niecałych 200 pln i faktycznie są takie godne polecenia przede wszystkim do gier ??

I taki mikrofon na kablu spisuje się dobrze w porównaniu z tzw pałąkiem ?

 

Jedyna dobra propozycja sluchawek z mikro to Sennheiser PC 350

Bo te kosztują ok 500 pln !!!
Link to post
Share on other sites

Ten zestaw : Superlux HD 668b (maja troche podbite bassy) i ten mikrofon : Zalman ZM-MIC1 ( bedzie cie bardzo dobrze slychac, moze nawet lepiej jak z mikrofonem sz Sennheisera PC350) bedzie tak samo dobry jak sennheisery pc 350. Inna propozycja jest Sennheiser 280 pro (to model pc 350 tylko ze bez mikrofonu) i do tego mikro zalmana i masz taki sam zestaw jak pc 350 w mniejszej cenie. A najlepsza propozycja bedzie Sennheiser 380 pro ( model wyzej od 280l i mikrofon od zalmama. Nie znajdziesz nic lepszego.

Link to post
Share on other sites

A z tym zalman micem bym nie przesadzał.

To jest dobry mikrofon jak na swoją cenę - do tego niewygodnie się go zapina.

 

To rzecz dla kogoś komu nie wadzi dyskomfort, bo i tak nie ma siana na nic innego.

Skupiłbym się na GHS-1/PC330, bo to dobre headsety z tej półki cenowej.

 

//e

I edytujcie sobie sygnatury - 3 linijki to 3 linijki.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Dzieki za doradzenie cos wybiore zastanawia mnie tylko ten mikrofon ktory dopina sie do kabelka Zalman ZM-MIC1 i tak na prawde wisi pod broda wiec jak reaguje na np aktywacje glosem na TeamSpeak ?Cenowo te Sennheiser PC330 mi odpowiadaja jeszcze poczytam opinie....

Edytowane przez wl.przemek
Link to post
Share on other sites

Witam,

Wpadlem tutaj bo rowniez poszukuje dobrych słuchawek WOKÓŁUSZNYCH. Znalazlem model sle bez mikrofonu ale po przeczytaniu tego topicu i odkryciu mikrofonu dopinanego jestem sklonny sie skusic na ten dyskomfort z oddzielnym mikro. To sa Senki HD 448. Co mozecie mi o nich powiedziec? Bardzo kuszacy jest ich ksztalt, sa duze i wygladaja na wygodne.

 

Znalazlem taka oferte na Allegro ale mam watpliwosci bo na ceneo wyswietla mi najtansze za 350 zl a te ksoztuja 269. To nie podrobki?

http://allegro.pl/sennheiser-hd-448-2-l-gw-oryginal-i2742582054.html

Edytowane przez Cordan
Link to post
Share on other sites

To sa Senki HD 448. Co mozecie mi o nich powiedziec? Bardzo kuszacy jest ich ksztalt, sa duze i wygladaja na wygodne.

 

Grają trochę podbitym basem z całkiem niezłą sceną, ogólnie blisko im zrównoważonego brzmienia. Jak się łapiesz w angielskim, możesz poczytać opinie tutaj.

 

Znalazlem taka oferte na Allegro ale mam watpliwosci bo na ceneo wyswietla mi najtansze za 350 zl a te ksoztuja 269. To nie podrobki?

http://allegro.pl/se...2742582054.html

 

Ze strony o mnie wynika, iż może to być towar komisowy.

Link to post
Share on other sites

Witam,

Wpadlem tutaj bo rowniez poszukuje dobrych słuchawek WOKÓŁUSZNYCH. Znalazlem model sle bez mikrofonu ale po przeczytaniu tego topicu i odkryciu mikrofonu dopinanego jestem sklonny sie skusic na ten dyskomfort z oddzielnym mikro. To sa Senki HD 448. Co mozecie mi o nich powiedziec? Bardzo kuszacy jest ich ksztalt, sa duze i wygladaja na wygodne.

 

Znalazlem taka oferte na Allegro ale mam watpliwosci bo na ceneo wyswietla mi najtansze za 350 zl a te ksoztuja 269. To nie podrobki?

 

jak za 260 to może i szło, by się skusić.Na pewno się są warte więcej jak 300zł. Jeśli masz więcej do wydania, coś lepszego się znajdzie. Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

Hej.

Zastanawiają mnie te Sennheiser PC 330 słuchawki bo wygladaja przyzwoicie choc sam wyglad nie ma najwiekszego znaczenia ale i cena w porownaniu do pozostalych jest przystepniejsza ....

 

Zastanawia mnie tylko ten mikrofon ktory dopina sie do kabelka Zalman ZM-MIC1 i tak na prawde wisi pod broda wiec jak reaguje na np aktywacje glosem na TeamSpeak ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

AKG GHS-1, Sennheiser PC330, PC330D

 

Te ostatnie mają surround, który jak poprzednicy odradzam - stereo ponad wszystko.

 

Jeśli chodzi o AKG GHS-1 to mają naprawdę świetną jakość dźwieku oraz wygode użytkowania i oczywiście cena jest bardzo przyzwoita (250zł), jednak nie polecam ze względu na pękający pałąk, słuchawki miałem od ponad roku i już 2-krotnie wysyłałem na gwarancje z tym samym defektem.

 

@wl.przemek PC330, podobnie jak AKG świetne słuchawki w tym przedziale cenowym jednak przy wielogodzinnym użytkowaniu moża odczuwać dyskomfort i ból uszu, wieć jeśli masz zamiar poświecać dlugie godziny na słuchanie muzyki lub granie nie polecam.

Edytowane przez Texazon
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...