Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Macho to klocek.

 

A mi o dziwo, lepiej szło układanie kabli w Brutusie niż w Core 3000, w Brutusie miałem porządek, a w Core są dupsy, kanały i mi się nie mieści za tacką wszystko, żeby zamknąć muszę kolanem dopychać. Ale jak nie zmienię budy na Q07 (zależy wszystko od ceny i wydajności GTX650 i 655, albo jak mi do głowy nie strzeli laptop albo Mac Mini) to rozkręcę wszystko i tak ułożę kabelki, że ho ho ;)

Link to post
Share on other sites

Może kwestia przyzwyczajenia, sam jak zdemontowałem koszyk (ale nie było innej opcji, za sztywne kable mam w Corsairu, a żeby podpiąć przez tą przejściówkę 2xMOLEX - PCI-E nie pomyślałem, tam są giętkie kable i bez problemu bym wpakował), z koszykiem jest tak jakoś zagracone.

Link to post
Share on other sites

HDD nie da się obrócić w brutusie, chyba, że chciałbyś go przykręcić później tylko na 2 śrubki. A kabel się nie zmieści. Dla mnie niebieskie oploty wyglądają znacznie lepiej niż 2 kabelki czarne z kolorywymi frędzlami na końcu i 2 kabelki biało fioletowo żółte. Jestem zdziwiony, że nie chciałeś, zebym sobie zmienił płytę główną dla lepszego efektu %-)

 

Wszystko zostaje tak jak jest. Na dniach będę obklejał boki obudowy matą bitumiczną. I jednak trzeba będzie zorganizować jakąś wentylacje w budzie, 1 wentyl na tył. Teraz bez wentyla jest ok, ale jak się dłużej gra robi się piekarnik. Na tył pójdzie ten enermax, a na radiator Arctic F9 PWM. Fabryczne wentyle z brutusa to dno, po pół roku padają łożyska.

Edytowane przez wallhack
Link to post
Share on other sites

HDD nie da się obrócić w brutusie, chyba, że chciałbyś go przykręcić później tylko na 2 śrubki. A kabel się nie zmieści. Dla mnie niebieskie oploty wyglądają znacznie lepiej niż 2 kabelki czarne z kolorywymi frędzlami na końcu i 2 kabelki biało fioletowo żółte. Jestem zdziwiony, że nie chciałeś, zebym sobie zmienił płytę główną dla lepszego efektu

Na dwie śrubki, ale działa i się kable na luzie mieszczą, wiem bo miałem Brutusa i miałem tak zamontowany dysk, zarzucę :

Dołączona grafika

Jeszcze bez GPU, ale jest i widać o co mi chodzi

Link to post
Share on other sites

Co do wyjęcia koszyka to się zgodzę, ale po co ma wymieniać Fortisa? Może nie potrzebuje wydajniejszego chłodzenia, nie kręci na 4,5-5 gHz ;)

Tu masz foto mojego wnętrza, buda ta sama,chłodzenie to samo.

Do ideału bardzo daleko, ale chociaż kable ogarnięte w miarę :D

http://images37.fotosik.pl/1782/9a6ba0f35801e455.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...