Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://forum.benchma...agicznie-tanio/

 

Temat ciągnie się od dawna. Jak dla mnie ten koleś jest spalony i tyle w temacie. Mam nadzieję że moderatorzy coś z tym zrobią.

Po kolesiu zostało mi konto steam. Dead Island po kilku tygodniach od kupna została usunięta.

Edytowane przez rap_r
Link to post
Share on other sites

Sid

Sam wielokrotnie w tym wątku dałeś wyraz swojemu przekonaniu, że ten człowiek jest oszustem.

Pojawiły się tutaj wypowiedzi wielu osób, które twierdzą, że zostały przez niego oszukane.

Czy o tym, że zmyślają ma przesądzać fakt, że nie zebrały tyle dowodów co autor tego tematu?

Trudno jest dać wiarę, że przypadkiem w jednym temacie zebrało się tylu przeciwników "biednego Dariusa" mających za jedyny wspólny cel oczernienie "uczciwie" sprzedającego klucze użytkownika.

Do tego te zdjęcia, sfałszowanych przelewów.

 

Nie dajmy się zwariować, jeszcze 70 lat temu, zwykłego oszusta, pociągnięto by za koniem tak, że nie mógłby odróżnić portek od resztek skóry na du**e, a teraz Igoruss wypowiada się o gwoździach i oponach.

 

Ja akurat niewiele wiem o zasługach Ignorussa, być może dlatego, że nie poświęcam tyle czasu temu forum co bardziej doświadczeni koledzy. Dziwi mnie jedynie skrajny brak refleksji w wypowiadaniu się na tak ważne tematy.

Sprowadzając wypowiedzi do jakże ważnej uwagi :

sam jest sobie winien

Link to post
Share on other sites

Nie dajmy się zwariować, jeszcze 70 lat temu, zwykłego oszusta, pociągnięto by za koniem tak, że nie mógłby odróżnić portek od resztek skóry na du**e, a teraz Igoruss wypowiada się o gwoździach i oponach.

Ja byłbym skłonny zrobić tak nawet teraz ;)

Jestem w pełni przekonany, że to kawał gnidy i oszusta, do czego sam dariusz się przyznał w którymś z postów. (Na nieogarach trzeba zarabiać, trzeba wykorzystywać sytuacje... czy coś w ten deseń)

 

O ile brak refleksji można wytłumaczyć ostrożnym podejściem do tematu, związanym z pełnioną funkcją tak odbijanie piłeczki na pokrzywdzonego autora było faktycznie nie na miejscu, żeby nie powiedzieć naganne.

Między bogiem a prawdą, coś w tym jest - autor był zbyt nieroztropny w wysyłaniu pieniędzy kluczy jak na tak marne potwierdzenie, ale to nie usprawiedliwia ani dariusza ani obejmowania stanowiska przeciw autorowi.

 

Kanalii się udało znów kogoś oszukać i to powinien być główny temat rozważań, a nie to czy autor zrobił dobrze bądź źle wysyłając klucze, takie jest moje zdanie.

 

Szczerze mówiąc, przy takiej ilości osób pokrzywdzonych - z dowodami czy bez - grupa władna powinna czuć się wręcz zobowiązana do wykluczenia takiej jednostki z forum, dla przykładu, dla zasady... do ukazania, że na tym forum nie ma miejsca dla krętaczy i oszustów. A całemu temu ceremoniałowi powinien towarzyszyć wielki rozgłos, żeby nikomu innemu podobne numery nie przyszły nawet do głowy.

Edytowane przez sid vicious
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@

Szczerze mówiąc, przy takiej ilości osób pokrzywdzonych - z dowodami czy bez - grupa władna powinna czuć się wręcz zobowiązana do wykluczenia takiej jednostki z forum, dla przykładu, dla zasady... do ukazania, że na tym forum nie ma miejsca dla krętaczy i oszustów. A całemu temu ceremoniałowi powinien towarzyszyć wielki rozgłos, żeby nikomu innemu podobne numery nie przyszły nawet do głowy.

Amen :)

Link to post
Share on other sites

tak jak pisałem tutaj

http://forum.benchma...220#entry734616

 

większość z was nie ma zielonego pojęcia, jak sprawa wyglądała dokładnie to samo grzesiek, został oszukany po meilu doszeł wielki sherlock holmes ze crusti to ta sama osoba co dariushundead , bo wkleił link do allegro

nic bardziej mylnego

 

to że ja wystawiłem aukcje którą on chciał na allegro, i on wrzucił ją na benchmarka z konta crusti oznacza że ja go oszukałem? :rotfl:

wami można manipulować jak dziećmi, łykacie wszystko jak pelikan

 

bo tak się składa że crusti było stworzone z calkiem innego IP - nie mojego

i konto należało do kolegi - nie mnie

i to kolega oszukał - nie ja

 

a że był właśnie link z allegro i mial dostepn do mojego meila to grzesiek zrobił wielkie halo ze darius go oszukał

a to gó :x no prawda bo nikogo nie oszukałem, jeżeli by było tak JAK SĄDZICIE straciłbym na tym 160 zł :wariat:

kupił klucz za 100 zł a sprzedał za 70? haha nie ma głupich

 

grzesiek poprostu nie mając dowodów oczernił mnie i wierzcie sobie w co chcecie ale ja sumienie mam czyste

co do crysisa 3 koleś chciał kupić coś taniej, wiec zgodziłem się poza allegro na 80 zł , kto powiedział że na nieogarach nie możnaby zarobić nikt , wiec trzeba korzystać jak jest okazja

 

pisałem do grześka z dariushundead aby wyjaśnił tą sprawe, ale jak widać brak mu odwagi ,odzyskał kase i już go to nie obchodzi

 

pisze z konta brata bo dariushundead mam ZP na 15 dni

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Paserstwo

 

Jak by nie było, sprzedał i tyle.

Link to post
Share on other sites

Zgodnie z waszą wolą oraz wspólną decyzją moderatorów, użytkownik dariushini0 aka dariushundead oraz jego znane multikonta (crusti, ownager) zostały całkowicie zbanowane. Na forum nie potrzeba oszustów i jak ktoś ładnie wspomniał, ten temat niech będzie przestrogą dla innych którym wpadnie do głowy taka okropna myśl.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...