Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie bierz Omegi - ta klawiatura to szmelc. Sam kupiłem, bo dałem się zwieść podświetleniu (które te facto jest przyzwoite i regulowane), ale przyciski są większe, niż jakiejkolwiek klawiatury, którą używałem, na dodatek często się blokują (nie odskakują) - to BARDZO irytujące. Albo dołóż do czegoś innego, albo podaruj sobie podświetlenie, bo na tej Cassiopei na pewno się zawiedziesz.

Link to post
Share on other sites

Tak, choć na PCLabie napisali, że podobno nic nie widać.

w sensie znaki stają się niewidoczne? czy praktycznie brak różnicy?

"...Niestety z podświetleniem i klawiszami związana jest także pewna niedogodność. W związku z wykonaniem guzików z gumopodobnego materiału i zastosowania przezroczystych oznaczeń klawiszy, używanie Lycosy bez podświetlenia jest sprawą dosyć dyskusyjną. Nazw przycisków praktycznie nie widać. Jeżeli nie mamy na koncie wieloletniego doświadczenia w pracy jako sekretarka i nie posiadamy dyplomu mistrza klawiatury, to najzwyczajniej w świecie będziemy tracić czas na poszukiwanie potrzebnego w danej chwili przycisku. Dlatego też polecamy stukanie w klawisze z niebieskawą poświatą..."

http://pclab.pl/art30581.html

Link to post
Share on other sites

Czyli co najlepiej tego Logitech Illuminated, albo Razera Arctose Silver? Co lepsze?

 

Ten Logitech też jest podświetlany? Widać na nim klawisze?

 

Chyba wezmę Racer Arctos Silver - widać klawisze, bo te podświetlane to i rozpraszają i jak się podświetlenie wyłączy to mało co widać :)

 

Aha ten Silver nie ma podświetlenia, prawda?

Link to post
Share on other sites

no to ja w takim razie kolejny raz polecę Ci A4Tech EVO Slim Multi + lampka na USB co Cię w sumie wyniesie <100zł...

http://www.komputronik.pl/index.php/sea ... ategory/1/

i lampka LED wedle uznania własnego...ja mam akurat taką na 3 diody...

co do samej klawiatury to IMO klawisze chodzą lekko i raczej cicho (nie jestem wyczulony za bardzo na tym punkcie no i niewiele takich lepsiejszych miałem w życiu klawiatur)

ale na wypadek gdybyś się na nią zdecydował to 2 uwagi:

1) sterów nie ma w pudełku z klawiaturą (ja nie miałem), ale nie ma też problemu ze ściągnięciem ich ze strony producenta...

2) klawisze po wyjęciu jest na prawdę ciężko zamontować z powrotem...przynajmniej mi się nie udało na miejsce włożyć prawego przycisku "windy", ale jest w miarę git i mi to nie przeszkadza (działa, ale używam na ogół lewego...)

albo jest jeszcze taki patent, że bierzesz farbę fluoroscensyjną (czy jak się ją tam pisze) i pacniesz po klawiszach i zaopatrujesz się w lampkę UV...podobno sposób dobry, gdzieś znajomy miał tak klawiaturę zrobioną, ale nie wiem czy farba nie zostaje potem na palcach

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A ja jestem szczęśliwym posiadaczem Lycosy i powiem Ci tak : jeśli masz lampkę na biurku albo lampę w miarę nad klawiatką to bierz i nie myśl za dużo - dla mnie suuper - naprawdę warta swojej ceny, jeśli nie masz oświetlenia nad biurkiem ro nie bierz bo rzeczywiście mało widać gdy jest półmrok.

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...