Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jak usunąć wszelkie pozostałości po dysku zewnętrznym WD?

WD My Passport

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mi96

mi96
  • Elektronik Supersonik

• 351 postów
  • GG:7071193
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 28 październik 2012 - 19:26

Witam serdecznie. Wczoraj dotarł do mnie dysk zewnętrzny WD My Passport 1 TB z interfejsem USB 3.0. Po podłączeniu go do PC (konfiguracja w sygnaturce) system go wykrył i automatycznie zainstalował. Podczas instalacji dodatkowego oprogramowania znajdującego się na dysku wystąpił jakiś błąd i dysk zwyczajnie nie jest wykrywany w porcie USB 3.0. Na USB 2.0 natomiast czasem zadziała, ale co chwilę wywala jakiś błąd.Postanowiłem więc sprawdzić go na laptopie (brak USB 3.0, Windows XP Home Premium). Tam dysk ładnie się zainstalował, nie było również problemu z dodatkowym oprogramowaniem. Innymi słowy na laptopie wszystko chodzi a na PC nie.Stąd moje pytanie, jak usunąć wszelkie pozostałości z PC po moim dysku zewnętrznym, tak aby, po jego ponownym podłączeniu, system stwierdził, że nigdy nie miał z nim do czynienia i zainstalował go ponownie?

Problem zażegnany. Usunąłem pozostałości po oprogramowaniu WD z rejestru oraz Program Files. Usunąłem dysk w menedżerze urządzeń, usunąłem z rejestru My Passport jako dysk K:. Wszystko wróciło do normy.

Użytkownik mi1996 edytował ten post 28 październik 2012 - 19:26

• 0

CPU & COOLER: Intel Core i5 2500K@3.3 Ghz + Be Quiet! Dark Rock Advanced BK014 MOBO & RAM: ASRock P67 Extreme4 Gen3 + 2x 8GB G.Skill F3-12800CL9D-8GBXL

GPU: Gigabyte Radeon HD 7950 @ 1100/1575 | 1151 mV SSD & HDD: Samsung 830 - 128GB + WD Caviar Black 1TB + WD Caviar Green 750GB
PSU: OCZ ModXStream Pro 700W CASE & FANS: Fractal Design Define XL USB 3.0 Black Pearl + 4x 140mm + 1x 180mm
ODD: LG BH10LS30 (Bluray) LCD: NEC MultiSync EA244WMi
KEYBOARD & MOUSE: Microsoft SideWinder X4 + Microsoft SideWinder Gaming Mouse SPEAKERS: Cambridge SoundWorks 5.1 DTT2200

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych