Skocz do zawartości

Crosshair IV Formula


Recommended Posts

Gość effendi360

Nie ma tu żadnego lekceważenia.

Taaaaak ? To może mi Pan łaskawie odpowie, dlaczego na stronach waszej firmy, są starsze wersje sterowników do pobrania niż te, które klient dostaje wraz z płytą CD dołączaną do produktu ?

 

Tak postępują firmy, które dbają o klienta Sama płyta nie jest archiwalna ma dopiero 2 rok.

Firma ASUS, od jakiegoś czasu kompletnie nie dba o klienta. Piszę z własnego doświadczenia oraz kolegów z forum. Przedstawiciel firmy w polsce, nawet nie jest w stanie odpowiedzieć na proste pytanie kiedy 670 TOP będą dostępne, a co dopiero mówić o profesjonalnym wsparciu technicznym ze strony producenta, który swoich klientów ewidentnie olewa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję że nie tylko ja cieszę się, iż effendi360 aktywnie przegląda podforum ASUS dorzucając zaciekle swoje 3 grosze wszędzie tam, gdzie tylko można pozostawić negatywny wydźwięk dotyczący firmy ASUS. Pozwolę sobie nie reagować na bezpodstawne zaczepki wypisywane w poczuciu anonimowości zza Twojego monitora :).

 

Wracając jednak do mojej pracy, odpowiadam na poruszone kwestie:

 

1. Płyty z nowszych partii produkcyjnych mogą zawierać nowszą zawartość niż płyty z początkowych tygodni produkcji. Podaj przykład (screenshot/zdjęcie) ukazujący nowsze wersje oprogramowania na płycie, niż na stronie Supportu.

 

2. Z zakupem jakiego urządzenia masz problem? Pamiętam, że temat był omawiany i pamiętam, że dostępność GTX670 TOP była kwestią tygodni.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie będę wdawał się w tą dyskusję bo każdy ma swoje racje. Powiem tylko tyle, że wydałem w życiu na produkty waszej firmy około 9000zł. Dla was może to jest mało, ale dla mnie, jest to bardzo dużo. Wobec tego mam prawo głośno wyrażać swoje zdanie, i roszczyć swoich praw. Nie od wczoraj mam styczność z różnym sprzętem i serwisem, i niestety jest mi niezmiernie przykro, że dziwnym zbiegiem okoliczności serwis waszej firmy nie może być bardziej pomocny.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

No no troszke asus podpada. Tez mam ta plyte Itylko III i po nagraniu w8 nie moge sterownikow znalesc. Zabardzo sie nie przejalem bo mam w planach kupic Maximus V Extreme i Asus GeForce GTX 670 - 4GB GDDR5 ale teraz musze sie zastanowic bo jak mam kupowac plyte co kazde wydaniw windowsa. Doradzcie co moge kupic ale z gornej polka zamiast tych zeczy.

Link to post
Share on other sites

Podejrzewam, że to co chciał napisać tbuncol to, iż czy za każdą nową wersją Windows'a będzie musiał kupić nową płytę. Pewno odnosi się to do wypowiedzi nt. III odsłony płyt Crosshair i "braku wsparcia". Osobiście nie mogę nic zarzucić ASUSowi ponieważ odkąd mam komputer (ponad 13 lat) działam na produktach owej firmy i jak na razie nigdy nie miałem problemu i są jedną z moich zaufanych firm.

 

Mały Oofftop@ Effendi360

Od 13 lat nigdy mój komputer nie wylądował w serwisie, ani nic nie padło, aby je wymienić.

Edytowane przez OldSmuggler
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...