Skocz do zawartości

Nowy smartphone, pomoc przy wyborze.


Recommended Posts

Co wy tu piszecie? :rotfl:

W Androidzie nie ma możliwości utworzenia folderów w menu. Tylko i wyłącznie na pulpicie. Aplikacje w menu są układane alfabetycznie lub datą instalacji w zależności od softu :!:

No chyba, że naprawdę jakich launcher to posiada, ale z tym się nie spotkałem.

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

Panowie kupiłem już Xperie S, mam pytanie jak stworzyć folder żeby sobie podzielać gry od programów itp? Na pulpicie wiem jak się go tworzy jednak nie wiem jak stworzyć go w menu? Jakaś apka czy co? :roll:

 

:roll: Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

Co wy tu piszecie? :rotfl:

W Androidzie nie ma możliwości utworzenia folderów w menu. Tylko i wyłącznie na pulpicie. Aplikacje w menu są układane alfabetycznie lub datą instalacji w zależności od softu :!:

No chyba, że naprawdę jakich launcher to posiada, ale z tym się nie spotkałem.

 

 

Co ty pieprzysz za głupoty. W menu jak i w pulpicie można tworzyć foldery (przynajmniej u mnie na TouchWiz 5.0 :D )

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W Androidzie nie ma możliwości utworzenia folderów w menu. Tylko i wyłącznie na pulpicie. Aplikacje w menu są układane alfabetycznie lub datą instalacji w zależności od softu

OMG a słuszałęś o czymś takim jak launchery? :P

tu nova launcher

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/ng/0l/7n/k0n1ex.jpg

Link to post
Share on other sites

To może i ja się podepne pod temat, żeby nie zakładać nowego.

 

Po nowym roku planuje kupić sobie jakiegoś fajnego smartphona..

 

Aktualnie posiadam Samsunga Galaxy 551, z updatem Adnka do 2.3.6.

 

Telefon potrzebny, poza oczywistymi funkcjami jak rozmowy/smsy, do:

- słuchania muzyki (w drodze do i z pracy +/- 30min w jedna strone),

- pogrania sobie w jakies fajne tytuły (Dungeon Hunter 3 itp),

- od czasu do czasu jakis film (teraz z tego nie korzystalem bo troche maly wyswietlacz ale pewnie z nowym sprzetem sie to zmieni),

- robienia zdjęć (nie robię ich na codzien ale czasem zdarzy się jakas okazja, moze mały wyjazd i fajnie miec możliwość pyknięcia fajnego zdjęcia)

- internet (wifi + net z abonamentu)

 

Tak to się mniej więcej przedstawia. Co do pieniążków. Im mniej tym lepiej :P ale oscyluje w granicach 1000 - 1200zł. Chociaż jakby miałobyć coś fajnego z dopłatą 100zł to tez warto przemyśleć.

 

Powiem szczerze, że troche napaliłem się na Sony Xperia T. Chociaz najpierw widzialem telefon, pozniej film :P

Bawilem się nim troche, wyglada świetnie, działa wysmienicie, soft od sony działa płynnie itp.

Ale jak to Ja, poczytałem troche testów i już nie jest tak kolorowo.

 

Ogólnie moje typy na dzień dzisiejszy :

- Sony Xperia T

- Sony Ericsson Xperia Arc S

- Samsung Galaxy Nexus

- Samsung Galaxy S2

 

Co byście polecili ? Jaki telefon warto wybrać ?

 

Dodam jeszcze, że telefon pewnie potrzymam pare lat. Wydając 1000zł + na telefon nie chciałbym go zmieniać po roku :P Dlatego potrzebna jest dość solidna konstrukcja i całkiem wydaje bebechy.

 

Będę wdzięczny za wszelkie opinie i pomoc.

 

Z góry dziękuje

Pozdrawiam

madith

Link to post
Share on other sites

Czy ten telefon to jakaś Sony Xperia? Poszukaj w ustawienia->xperia->łączność->rodzaj połączenia USB->pamięć masowa. Jak nie xperia to poszukaj czegoś podobnego w ustawieniach. Wtedy masz zwykłą pamięć masową i kopiujesz co chcesz.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Niestety nie ma tam takiej opcji do wyboru :/ co jeszcze może pomóc?

Mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie co sądzicie na temat ładowarki samochodowej kupić oryginalną Sony Ericsson czy może być np firmy Blue Star, wpływa to na żywotność baterii telefonu? Lepiej dołożyć czy te tańsze też są ok? Oraz uchwyt samochodowy, chociaż tutaj myślę, że uniwersalny się nada, bo po co płacić więcej skoro to chyba nie ma większego wpływu na smartphona.

 

P.S. Jaka jest najlepsza apka do gps offline, o ile to możliwe w ogóle? :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...