Skocz do zawartości

Oszukany przez moderatora z benchmark.pl


Recommended Posts

Gość effendi360

Domi ma problemy rodzinne i pewnie przez dłuższy czas nie zajrzy na forum.

Taaa problemy rodzinne... Tak samo jak ten s****iel DEMENTOR. Przeciągał sprawę ile się dało, potem pisał do mnie jakieś pierdoły, że go policja ściga, że w szpitalu jest bo miał wypadek itd - taaaa jaaaasneee :] Do dziś nie odzyskałem moich 350zł ale spoko. Zdjęcie jego mordy mam i adres pracy i zamieszkania też. Będę kiedyś jechał nad morze, to zajadę to tego jego śmierdzącego słupska i złożę mu wizytę...

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

effendi360 twoją sprawę z DEMENTOR też znam. Poco sobie robić problemy? Okradł cię na kwotę 350zł złóż wizytę na komisariacie, masz adres, rozmowy na gg (czy na czym tam rozmawialiście). A jak mu złożysz wizytę to może cie oskarżyć o najście. Niestety takie jest Polskie prawo i dodatkowo do tego nie brakuje cwaniaczków którzy je wykorzystują na swoją korzyść.

Link to post
Share on other sites

Swoja droga to ten drugi user co zamiast wiatraczkow dostal telefon bez winy tez pewnie nie jest, a moze nawet jego wina jest wieksza.

 

Jaka wina większa ? Winda jest tego co wysyłał, człowieku, jak słyszę takie brednie to mi się płakać chce.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dla mnie to jest niejasne. Jak ten od wiatraczkow to wyslal, ze nie doszlo do adresata. Nawet jak nawalila poczta to przeciez moze zareklamowac, dostac paczke spowrotem albo kase i dalej dzialac. Chyba nie mozna uznac za normalne tego ze w wyniku pomylki sprzedawcy A kupujacy B bedzie do przodu o telefon kosztem kupujacego C? Albo stwierdzi, ze ma to gdzies i nic nie robi, bo przyzwoitosc nakazuje sprobowac to zalatwic.

Link to post
Share on other sites

To forum powoli chyba upada, bo już nawet moderatorzy schodzą na psy i zatrudniają jakichś tu dzieciaków na takie stanowiska. Najlepiej schować się i czekać jak sprawa ucichnie... ta, jasne....

 

To moderator na benchmarku to praca?

Tak, forum schodzi na psy w pewnych sprawach. Cieszę się Dip że taki dorosły już jesteś, ale jakoś po poziomie wypowiedzi nie widać tego. Nie znam sprawy i nie wiem jak u Domiego (jak 99% ludzi tutaj). Ale w przeciwieństwie do innych nie mam zamiaru jeździć po nim Jego błąd, powinien naprawić, nawalił. OK. Tyle! Wiemy i jak będziemy coś od niego kupować to się trzeba 3 razy zastanowić.

 

ale nie wszyscy są przyzwoici.

że też się z Tobą zgodzę
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To forum powoli chyba upada, bo już nawet moderatorzy schodzą na psy i zatrudniają jakichś tu dzieciaków na takie stanowiska. Najlepiej schować się i czekać jak sprawa ucichnie... ta, jasne....

Dla mnie pan Mod może mieć i 10lat, ale przynajmniej po tym jak pisze można stwierdzić jedno, jest bardziej kulturalny i dojrzały niż pan, panie wszech i najlepszy.

Jakbyś nie wiedział, moderatorzy nie zarabiają, ale cóż widać za młody jesteś by to pojąć.

Edytowane przez bullseye
Link to post
Share on other sites

Ale chyba przyznacie że koleś co najmniej jest dziwny najpierw pisze jakby nie było, fajny przejrzysty poradnik jak nie zostać oszukanym przez sprzedawcę na forum i na jakie podejrzane sztuczki zwracać uwagę a potem sam te sztuczki stosuje i zwodzi kupującego czyli mnie.Wysyła mi taką wiadomość: http://img195.imageshack.us/img195/5398/przechwytywaniejn.png

 

a kasa żadna nie dochodzi i wymyśla następne wymówki.Więc ewidentnie gra na czas.Od miesiąca nie był na forum i coś mi się wydaje że go już nie ujrzymy.

 

I nie brońcie go że ma problemy rodzinne czy ktoś mu zmarł. Jeśli naprawdę tak jest to jako użytkownik tego forum mu współczuje ale jako kupujący mam to w d**** Zapłaciłem za towar więc oczekuje towaru lub w najgorszym razie zwrotu kasy.I to jak najszybciej.A sprawa się ciągnie już 5-miesięcy więc chyba przez cały ten okres nie miał problemów rodzinnych itp.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

I nie brońcie go że ma problemy rodzinne czy ktoś mu zmarł. Jeśli naprawdę tak jest to jako użytkownik tego forum mu współczuje ale jako kupujący mam to w d****

Nikt go nie broni. Pojawiło się kilka sugestii aby trochę wyluzować. Ale jak widać inni wolą jechać po nieobecnym ile się da. Domi i tak pewnie długo tu nie zajrzy, ale kogo to naprawdę obchodzi. W końcu to piątek i cały tydzień trzeba odreagować. Cóż sprawy nie rozwiąże, ale co niektórym poprawi choć trochę nastrój
Link to post
Share on other sites

To moderator na benchmarku to praca? Tak, forum schodzi na psy w pewnych sprawach. Cieszę się Dip że taki dorosły już jesteś, ale jakoś po poziomie wypowiedzi nie widać tego.

W pewnym stopniu praca, a jak ktoś taki jak Domi nie potrafi jej wykonywać, to w przenośni "tam są drzwi" i może w każdej chwili zrezygnować. Jego błąd, którego nie naprawił i nie raczył chociaż napisać kilka słów wyjaśnień.

 

 

Dla mnie pan Mod może mieć i 10lat, ale przynajmniej po tym jak pisze można stwierdzić jedno, jest bardziej kulturalny i dojrzały niż pan, panie wszech i najlepszy. Jakbyś nie wiedział, moderatorzy nie zarabiają, ale cóż widać za młody jesteś by to pojąć.

No tak. Powodzenia z modem który ma 10 lat. Na pewno jest odpowiedzialnym człowiekiem na właściwym dla siebie stanowisku. Może od razu Admina benchmarka mu dać! Jak ty sobie wyobrażasz? To tak jak dać małemu dzieciakowi grzechotkę, którą zacznie się bawić. Oh "za młody". Jak ja lubię, kiedy ktoś to mówi. "Za młody", szczylu nawet nie wiesz ile może mieć lat osoba po drugiej stronie z którą piszesz, więc radze ci nie poruszać tego tematu. To tak dla jasności, a dla wyjaśnienia, to nigdzie nie napisałem że oni "zarabiają". Kto tu jest za młody? ;)

 

 

Nikt go nie broni. Pojawiło się kilka sugestii aby trochę wyluzować. Ale jak widać inni wolą jechać po nieobecnym ile się da. Domi i tak pewnie długo tu nie zajrzy, ale kogo to naprawdę obchodzi. W końcu to piątek i cały tydzień trzeba odreagować. Cóż sprawy nie rozwiąże, ale co niektórym poprawi choć trochę nastrój

 

"Nikt go nie broni". Ty tutaj próbujesz usilnie go bronić, tak jakby wynająć cię jako adwokata. Jak wyluzować? Co wyluzować? Jakbyś ty stracił kasę, czekał kilka miesięcy, to też byś wyluzował? Tak? Postaw się na miejscu autora, a nie ciągle bronisz tego Domiego, jak jakiś wierny kundel (z całym szacunkiem). Piątek srątek, a temat był założony kiedy indziej.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Nie sądze, aby zwykła pogawędka miała coś tu pomóc. Autor dał temat, aby ostrzec/przedstawić sytuację w jakiej się znalazł. Sam byłem moderatorem (wielu tu jest takich co było) i bycie nim nie robi z ciebie pracownika danego serwisu/strony. Co najwyżej można taką osobę nazwać wolontariuszem. Bycie moderatorem, a prywatna transakcja to dwie różne rzeczy. Sytuacja jest niezręczna i pewno autor szuka pomocy czy sposobu kontaktu z DomimHD. Zamiast tego zjazd gospodyń koła domowego, gdzie są dwa fronty nt. sprawy.

 

Jak masz adres to wyślij mu polecony z żądaniem oddania pieniędzy (czy towaru) w związku "z tym i tym" i dodaj, że to ostatnia szansa polubownego wyjaśnienia sytuacji (inaczej komenda). Jeśli jest niepełnoletni to jest szansa, że rodzice się zainteresują korespondencją dla syna i jak przeczytają to sytuacja może się szybko wyjaśnić.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

"Nikt go nie broni". Ty tutaj próbujesz usilnie go bronić, tak jakby wynająć cię jako adwokata. Jak wyluzować? Co wyluzować? Jakbyś ty stracił kasę, czekał kilka miesięcy, to też byś wyluzował? Tak? Postaw się na miejscu autora, a nie ciągle bronisz tego Domiego, jak jakiś wierny kundel (z całym szacunkiem). Piątek srątek, a temat był założony kiedy indziej.

Do 10 zlicze.

Ok. Powiedzmy że gościu mnie wyj... na 200zł. Piszę do jego szkoły, burmistrza jego miasta, gazety miejskiej, pod każdym wątkiem na onecie i wp. Na forach od benchmarku, przez telepolis na forum Dody skończywszy. Co by to dało? Zastanów się. Co da ten post i jeżdżenie po gościu? NIC.

Co bym zrobił naprawdę? Kontakt do admina. Ustalenie danych kontaktowych jeśli się jakoś da. Telefon do niego i jego rodziny (matki/ojca). Jak to nic nie da - policja. Ale wcześniej co bym zrobił... transakcja przez allegro (lepsze zabezpiecznie prawne).

Dip79 napisz mi jedno. Co da ten temat autorowi posta. No nikt mu tu NIE udzielił porady co ma dalej zrobić. Czy napisał wcześniej do adminów czy od razu tu?

Napisz mi gdzie go bronię? Skoro nazwałeś mnie jego wiernym kundlem (jak można kogoś obrażać z szacunkiem?) to pewnie broniłem go jak Rejtan.

 

ale co kogo to obchodzi że on ma problemy rodzinne, beka z was moderatorzy ze go tak kryjecie on ma oddać kasę poprostu przelać na konto a to jest max 2 minuty roboty

Ale nie wiem czy zauważyłeś ale Domi nie chce oddać kasy. Napiszesz mu na forum że ma oddać i co? Odda bo tak napisałeś?

Dla mnie moderatorzy próbują przedstawić choć trochę sprawę z drugiej strony, co NIE zmienia faktu oszustwa. Ale jeszcze napisz mi jak go kryją?

Niektórzy jeszcze nie dorośli chyba i nie wiedzą że czcze gadanie na forum nie rozwiązuje sprawy.

Link to post
Share on other sites

ipkis, proszę nie porównuj się do Rejtana, a co prawdo to prawda napisz do adminów żeby ci dali jakiś kontak do niego.

 

Ja siebie nie porównuje. Dla mnie określenie "bronić kogoś jak wierny kundel" oznacza bronienie kogoś (jakiejś idei) wszelkimi sposobami nie zważając na konsekwencje. Chyba mi nie powiesz że Rejtan nie jest przedstawicielem takiego zachowania?
Link to post
Share on other sites

Gadacie waszmości jak gęsi bez głowy.

 

Młody zrobił wałek, trzeba na niego uważać.

Teraz pewnie myśli że na jego problemach rodzinnych świat się skończył i kasy oddawać nie trzeba - stąd jak już gro osób mówiło, telefon do rodziców a jak nie to na policję i sprawa się rozwiąże.

 

I po co te głupie dyskusje o rejtanach i jego kundlach?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę to gościu ma 21 lat, ale mimo to myślę, że kontakt z rodzicami jest bardzo dobrym pomysłem bo mało kto w tym wieku jest już zupełnie niezależny pod względem finansowym od rodziców. Baa nawet jeśli koleś jest już dyrektorem potężnej korporacji to wstrząs od rodziców może spowodować, że tę kasę odda. Jeżeli to nie przyniesie rezultatów - Policja.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...