Skocz do zawartości

[MULTI] Cyberpunk 2077


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

30 sierpnia o godzinie 20:00 Redzi będą streamować gameplay CP2077, całość ma trwać 15 minut. 

https://gamingsociety.pl/artykul/cd-projekt-red-bedzie-streamowal-gameplay-z-cyberpunk-2077-znamy-date-778796/

Wrażenia z gamescomu

https://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=13490

 

Screeny

 

 

cyberpunk2077_your_mohuk0j.jpg

 

cyberpunk2077-a_beaut5qjcb.jpg

 

cyberpunk2077-admirinkbkq0.jpg

 

cyberpunk2077-float_le6jr9.jpg

 

cyberpunk2077-just_an5wjwq.jpg

 

cyberpunk2077-missed_r0k3s.jpg

 

cyberpunk2077-should_hkjsb.jpg

 

eckogrgxsaafkjm7xka0.jpg

 

eckogrkwkaatmxdduj1b.jpg

 

eckogrlwsaarkujdfjdx.jpg

 

eckogrmxkaa5e0wsjkl5.jpg

 

eckoh9nxoaan-ztkcku5.jpg

 

eckoh9yxkaa6hd4ycj1u.jpg

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Od kilku dni toczy się o tym burza w internetach. Nie wiem jak oni chcą tego dokonać i skąd w ogóle taki pomysł ale raczej się to nie przyjmie.

Tak samo jak nie rozumiem dlaczego Redzi wdali się w tę pogoń za lgbt i tą całą obsesję na punkcie płci, co skutkuje tym że w w grze nie będziemy mieli standardowego podziału i wyboru płci żeńska/męska tylko będziemy wybierać typ ciała a następnie głos: jeden bardziej męski a drugi bardziej żeński. To wszystko będzie można mieszać, co w połączeniu z rożnymi fryzurami, tatuażami da nam szereg różnych kombinacji. Wszystko niby pięknie i ładnie tylko, że znowu są to niepotrzebne koszty i czas na to aby przepisać setki dialogów. A przecież można było to spożytkować na coś innego... Pożyjemy, zobaczymy. 

Link to post
Share on other sites

W pewnej chwili miałem podobne odczucia jak Dodo. Oczywiście liczę na to, że produkt będzie dopracowany na tip top, ale po ostatniej prezentacji mam małe wątpliwości. W kwietniu 2020 się o tym przekonamy.

A co do kwestii płci - dejta spokój. Aż tak się bali jakiejś pseudo poprawności politycznej ? Z drugiej strony gra ma prezentować dość daleką przyszłość, a świat zmierza w dość dziwnym kierunku. ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z płcią beka, ale sceny w FPP mnie jakoś nie bolą. Animacje i grafa to jedno ale grywalność, questy i fabuła to drugie.  Skyrim nigdy nie był ani piękny ani niesamowity w kwestii animacji, a zachwyca do dziś swoją złożonością i grywalnością. Ja tam obaw nie mam, będzie grane.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...