Skocz do zawartości

[MULTI] Cyberpunk 2077


Recommended Posts

Ale ten wczorajszy wire był dobry, chyba najlepszy z wszystkich 5. Zapowiada sie naprawde dobra produkcja. I z tego co piszą recenzenci bedzie dobra implementacja RT. Jakby rzeczywiście tak było, to w takim tytule to będzie złoto.

 

A, no i po polsku to chyba nie da się w to zagrać... Może po lekkim osłuchu idzie się przyzwyczaić, ale na pierwsze wrażenie angielska wersja dużo lepsza.

Edytowane przez kingisdead
Link to post
Share on other sites

Nie.

ale i tak pewnie tych łątek będzie sporo wychodzić. Nie ma programu (a jeszcze tak dużego i zawierającego tak wiele elementów jak gra), aby nie był pozbawiony błędów.

 

Wiedźmin 3 miał sporo łątek, a nawet już po ich zakończeniu też ciągle byłoby coś do połatania - w zasadzie robota bez końca.

Link to post
Share on other sites

Przypomniałem sobie, że podczas premiery Wiedźmina 3 było tak, że można było pobrać w zasadzie całą grę wcześniej (piszę o dystrybucji elektronicznej), a dopiero w dzień premiery pobierało się brakujący plik i można było grać.

To było fajne, bo nie przeciążyło serwerów w godzinę premiery (znaczy tach chcieli twórcy - a było jak było), czy w przypadku CP 2077 też coś podobnego będzie, wiecie coś?

Link to post
Share on other sites

Z tego co ktoś pisał na reddit, to o ile posiada się kopię elektroniczną, to będzie istniała możliwość pobrania plików przed premierą.

Zastanawia mnie jak wygląda sprawa z preorderem wersji fizycznej z kodem- czy pudełko zostanie przysłane wcześniej umożliwiając wcześniejsze zassanie plików? Od czasów W3, gdzie były jeszcze dyski nie brałem nic w preorderze i nie wiem jak to wygląda w erze kodów do platform on-line.

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, 7ym0n napisał:

Z tego co ktoś pisał na reddit, to o ile posiada się kopię elektroniczną, to będzie istniała możliwość pobrania plików przed premierą.

Zastanawia mnie jak wygląda sprawa z preorderem wersji fizycznej z kodem- czy pudełko zostanie przysłane wcześniej umożliwiając wcześniejsze zassanie plików? Od czasów W3, gdzie były jeszcze dyski nie brałem nic w preorderze i nie wiem jak to wygląda w erze kodów do platform on-line.

No przecież z W3 było to samo.

Gra dostepna do pobrania była chyba kilka dni przed premierą, a w dniu premiery tylko ściągał się patch.

Do tego brak DRM i dlatego też W3 piracki był na torrentach przed premierą. 

Tutaj pewnie też na początku grudnia już będą pliki oryginalne dostępne.

 

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, rafal12322 napisał:

godzina premiery gry

 

To jak u Wiesia3. Pamiętam, że brakujący plik (jeśli się pobrało wcześniej grę) można było oficjalnie pobrać właśnie o 1:00 am, ale już parę min po 12 zaczął mi się W3 aktualizować i około 20 po 12 już widziałem odpalonego Wiesława u siebie.

Ciekawe czy tak będzie z CP2077 :D ?

 

 

 

 

no i taka ciekawostka :rotfl::wariat:

 

Gracze mają już Cyberpunk 2077, tydzień przed premierą

 

cyberpunk-2077-edycja-kolecjonerska.jpg

Edytowane przez Succubus
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...