Skocz do zawartości

HR-02-Macho


Recommended Posts

Zamierzam zakupić ten cooler z białym wentylatorem, i pytanie jest takie, czy pasta dołączona do tego chłodzenia jest dobra czy kupić inna polecana pastę?

I jak najlepiej nałożyć pastę na 2500k? Bo właśnie dzisiaj go dostałem.....Czy na krzyż, czy rosmarowac po całym procku jak to jest....

Licze na wasza pomoc.

Dzieki

Pawlo

Link to post
Share on other sites

Do macho dołączona jest chill-factor 2. Szału nie robi. Dokupienie czegoś w typie MX-2 pomoże lepiej wykorzystać potencjał chłodzenia. Pastę najlepiej równomiernie i cienko rozsmarować. W przypadku MX-2 to dziecinnie proste. Masz też pewność że nie dasz za dużo i nie wypłynie Ci ona bokiem po dociśnięciu chłodzenia (co w przypadku past które nie przewodzą prądu nie jest końcem świata ale ciężko to potem wyczyścić).

Link to post
Share on other sites

Kropelkę na środek i rozsmarować równomiernie po całej powierzchni procesora. Możesz użyć do tego celu woreczka foliowego albo karty kredytowej :D

Na twoi miejscu nie używałbym pasty dołączonej do coolera, nie mowie ze jest zła ale można mieć lepsza.Przeważnie jak kupujesz cooler to nie ma aż tak dobrych past......

Up- Podał bardzo dobra pastę

Ja chwale sobie

http://www.ceneo.pl/4378886

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Cienko na całość. STG2 jest równie dobra ale w testach przegrywała z MX-2 o jeden stopień :menda:

http://chlodzenie.net/reviews/test-past-termoprzewodzacych-mity-i-fakty/4/

Co oczywiście znaczy tylko tyle że różnica między nimi jest pomijalna ;)

Bierz albo jedną albo drugą i do roboty.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o ten test to myślę, że X był najwydajniejszy dlatego, że wpakowałeś tam na prawdę dużo pasty.

 

Tak ci sie wydaje ze dużo ale tak nie jest.Jak nałożysz duzo pasty to bedzie gorzej a temp nie zejdą niżej,a tak duzo ludzi robi, co jest błędem.

Nakladac z umiarem :D

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Nie tak dawno pisałeś, że pasta od SilentiumPC może być w porównywalna do STG, a teraz robisz różnice między Chillfactorem a STG... dla mnie dziwne

Ale o co chodzi? Mówiłem tam pewnie o paście ze Spartana LT / PRO oraz z Fery PRO, które są porównywalne z pastą Zalman STG1 / STG2M :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...