Skocz do zawartości

GIGABYTE RADEON 7850 OC 2GB


Recommended Posts

Panowie. Kartę mam od 2 miesięcy. Łoję w BF3 :) Wczoraj w nocy podczas grania komp mi się wyłączył. Pomyslałem, a tam jakis pojedyńczy przypadek. Dzisiaj rano ponownie tylko, że.....już nie wstał. Zasilacz też dwumiesięczny OCZ fatality 550W. Pojechałem do brata, biorę jego zasilacz komp się nie włącza. Myslę sobie płyta główna. Demontaż płyty na stół podłaczyłem ATX, Kartę graf, ram. Power button i nic :) Coś mnie podkusiło żeby wyjąć jak się potem okazało winowajce z tytułu :) nie mogłem uwierzyć własnym oczom, komp się uruchomił. Dla potwierdzenia, że to karta podłączyłem na moją płytę kartę PCie brata. Notabene taka samą i wszystko śmiga. Panowie możliwe, że karta nie pozwalała wystartować płyty? Druga sprawa jak Agito podejdzie do sprawy? Gigabyte słynie z blokady napięć na tej karcie więc nawet nie podkręcałem.

Link to post
Share on other sites

gigabyte to musiało kiedyś paść :D

otóż ta firma oszczędza na wszystkim jak leci, więc nie dziwię się że coś się s*******iło :P

 

Tak jak i :
Link to post
Share on other sites

hah chciałem zauważyć że taki Direct CU II od ASUSa a Windforce X3 to dwa różne światy ... nawet ASUS porządne opakowanie daje a nie tekturowe gówienko ... :D ASUS daje podzespoły najwyższej klasy a gigabajt byle by wybulić od człeka trochę zielonych

Zależy od modelu. Ogólnie do Gigabyte nic nie mam, też nie jestem fanboyem. Asus z kolei jest bardzo awaryjny ostatnimi czasy. Poczytaj opinie, dowiedz się więcej.
Link to post
Share on other sites

Najdziwniejsze jest to ze dwa miesiace dzialala bez problemu. Nagle jeden shutdown potem pochodzila dzien i koniec komp w ogole nie chcial sie uruchomic probowalem z 5 rozwiazan inna zasilka wyjecie ramu itp. Suma sumarum komputer trup w momencie gdy ta karta wsadzona w pcie. Po wyjeciu komputer znowu zaczyna dzialac normalnie. Tak jakby jakies zwarcie na niej bylo albo sie sfajczyl jakis elemnt elektroniki. Mam nadzieje ze agito wymieni na nowke ewentualnie naprawi

Link to post
Share on other sites

Jeżeli dokładnie przejrzysz zarówno to forum, jak i kilka o podobnej tematyce, łatwo zauważysz pewną tendencję - 7850 oraz 7870 od Gigabyte dziwnie często padają. Obejrzyj dokładnie swoją kartę, szczególną uwagę zwróć na to, w jaki sposób jest chłodzona sekcja zasilania. UPS! Nie jest chłodzona :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...