Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich tu obecnych. Mam problem z wyborem dla mnie słuchawek dousznych. Szczególnie zależy mi na dość wysokiej wartości Ohm, gdyż używam wzmacniacza Diora z wyjściem 32 Ohm. Słuchawki muszą mieć także czułość większą niż 12-20000Hz. Najlepiej byłoby, gdyby grały choć podobnie do Pioneer SE-M290 lub tak samo, albo lepiej od Creative Hs-600. Stawiam także na wysoką solidność wykonania.

Link to post
Share on other sites

16-20Hz - przy szerszym pasmie i tak nie usłyszysz więcej.Czym więcej Ohm tym więcej kręcisz potencjometrem głośności a to że twoja diora posiada akurat 32ohm nie znaczy że nie możesz podłączyć o niższej impedancji słuchawek.

Moje po rekablowaniu grają w cenie 300-350zł a kupiłem za 109zł :) też podłączone do wzmacniacza.

Link to post
Share on other sites

Ale mi chodziło o słuchawki douszne, bez nauszników, gdyż sporo biegam i jeżdżę autobusami, nie mam miejsca w kostce na pudełko ze słuchawkami. Czytałem, że beyerdynamicsy są dobre, ale cena tych najlepszych powala. Potrzebuje małych, dokanało9wych słuchawek, bo moje Sony zaczynają trzeszczeć( i nic dziwnego 16/7 przez 2 lata robi swoje).

Link to post
Share on other sites

Tak, tak jest, lecz właśnie pokusiłem się na Brainwavz M3/M4, albo Nu Force NE-700X. Co o tym myślisz?

 

To się zdecyduj czy douszne czy dokanałowe. Stare ale warte przeczytania: http://pclab.pl/art42498.html

 

Przepraszam, pomyliłem pojęcia. Dziękuję za zwrócenie mi uwagi.
Link to post
Share on other sites

Tak, tak jest, lecz właśnie pokusiłem się na Brainwavz M3/M4, albo Nu Force NE-700X. Co o tym myślisz?

 

 

Więc tak. Posiadam NU i powiem , że dźwięk jak dla mnie super ( w zależności od playera) , ale niestety po raz drugi musiałem je reklamować, z powodu kabla. Możliwe, że trafiłem na wadliwy egzemplarz, bo recenzje są dobre.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...