Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Prosiłbym o ocene zestawu.

 

Trochę do grafiki (Ps), trochę do gier - uniwersalny. Chciałbym żeby konfiguracja wystarczyła na dłuższy czas.

 

Dodam też, że mam możliwość dołożenia środków do tego zestawu. Cena nie jest istotnym problemem ale nie chce też przepłacać za coś czego przez najbliższe dwa lata nie wykorzystam :).

 

 

Core i7-3770K

asrock z77 EXTREME 4

MSI GTX 680 Lighting 2GB

Kingston cl9 2x8GB KHX16C9P1K2/16

Samsung SSD 2.5 830 series 128GB

Scythe Mugen 3 Rev B

OCZ ModxStream Pro 600W (modular)

Win7 64bit premium

 

Nie będę tego sprzętu podkręcał.

 

Dziękuję

Edytowane przez Michal1234
Link to post
Share on other sites

Zestaw jest dobrze skonfigurowany i przez kolejne dwa lata nie raczej nie będzie potrzeby zmieniać czegokolwiek no chyba że nagle okaże się, iż nowa generacja konsol tak pozamiata, że twój kom będzie już zabytkiem. Jednak wątpię aby tak Sie stało.

Jedyną rzeczą nad która możesz Sie zastanowić to jeszcze wieksza pamięć. Rozszezenie jej do 32 GB pozwoli Ci w jej przestrzeni utworzyć dysk wirtualny, co znacznie przyspieszy działanie PS w trakcie pracy na plikach które będą tam zapisywane i odczytywane przez program. Widziałem jak to działa i pliki po kilkaset megabajtów, a nawet kilka gigabajtow są przerabiana błyskawicznie ;) Konkretów technicznych i zasady działania nie znam za dobrze ale efekty są oszałamiające.

 

Edit:

Zapomniałem napisać że jeśli nie będziesz podkrecac, to nie jest ci potrzeby procek z odblokowanym mnonikiem, ale zakładam że skoro wybrales waśnie takie podzespoły to nie wykluczasz takiej możliwości w przyszłości?

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

Skoro nie będziesz podkręcał to po co bierzesz odblokowany procesor i płytę do stabilnego OC lepiej popatrz za i7 3770 i płytę na chipie b75

 

Nie wykluczam takiej możliwości w przyszłości. Jakąś furtkę chciałym sobie zostawić aczkolwiek sepcjalistą w tej dziedzinie nie jestem.

 

Jedyną rzeczą nad która możesz Sie zastanowić to jeszcze wieksza pamięć. Rozszezenie jej do 32 GB pozwoli Ci w jej przestrzeni utworzyć dysk wirtualny

Czy znacie może różnicę pomiędzy wybraną przezmnie pamięcią a wersją Genesis?

 

Jeszcze mam pytanie o skrzynie:

 

Myślałem o Fractal Design Define R4 USB 3.0 - znajomy reklamuje jako bardzo cichą.

 

Ktoś może podzieli się wrażeniami jak wygląda na żywo biała wersja tej obudowy?? Czy jest ok czy tandetnie??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...