Skocz do zawartości

Wybór karty do komputera


Recommended Posts

Witam. Chciałbym się was poradzić jaką kartę graficzną polecacie kupić do mojego komutera i jaki zasilacz do tego wszystkie. Myślałem nad Radeonem HD 7750 lub cos w tym stylu. Na kartę i zasilacz mam do przeznaczenia około 500 zł. Z góry wielkie dzięki :)

 

Specyfikacja mojego aktualnego zestawu:

- płyta główna MSI 760GM-P33

- procesor AMD Atthlon II x2 270 3.4GHz

- 4GB pamięć RAM 1600 MHz

- karta graficzna Gigabyte Radeon X1300

- zasilacz Mode Com Feel I 350 W

Link to post
Share on other sites

2500k, masz rację, zasilacz ten nie dałby rady z taką kartą, gdyż ma sprawność na około 300w, a sama karta brałaby 150-170w, co mocno obciążyłoby zasilacz, a do radeona tego dołożyć warto, gdyż na 7750/7770 będą gorzej działały gry. Słuchaj się 2500k radziolku, dobrze prawi. :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli absolutnie nie planujesz nic kasy dokładać to zasilacz zaproponowany przez coffeinaaa oraz HD 7750 http://www.skapiec.pl/site/cat/14/filtr/_0_103938_0_0_0_0_0_0_0_0 będą OK. Najciekawsze propozycje w niskiej cenie ma Sapphire i Gigabyte.

Natomiast jeśli możesz dołożyć to koledzy wyżej dobrze podpowiadają z Radeonem seri HD 6800.

Link to post
Share on other sites

(murmice)

nie wiem jak rozumiećtwoja wypowiedz ale tak; :)

 

sprawnośc nie markowego zasilacza no bedzie na lini 12v 300w (za pewne mnie

karta 160+ procek pewnie z 100 to mamy lekko 250W + dysk płyta i taki tam (wszystko sie liczy nawet wentylatorki)

 

różnica miedzy HD7770 a HD6870 dochodzi do 15fps (mafia2) ,

Link to post
Share on other sites

Nie wiem już co mi się bardziej opłaca teraz zrobić z jednej strony chciałbym jeszcze troche teraz pograć i poużywać tego komputera a z drugiej trochę szkoda mi kupować czegoś lepszego ponieważ jestem teraz w liceum za 2 lata pójdę na studia i przestanę urzywać tego komputera.

 

to i tak zasiłke zmień, bo lepiej zostać bez samego zasilacza niż bez całego kompa bo ten zdychając pociągnął za sobą ofiary, po 2, takie gadanie studia to i tamto, nie rozśmieszaj mnie, student musi mieć laptopa i osobne pomieszczenie na książki( stereotyp) prawda taka że lepiej kup wagę do aluminium od puszek po piwie, i kup dobrą grafę bo przed sesją lepiej grać w coś dobrego i tracić czas, niż tracić czas i nie grać w nic

 

po 2 po co laptop??? no ja się pytam, lepiej mieć peceta i smartfona, bo w domu masz centrum multimedialnej rozrywki i jakość HD, a w szkole bierzesz telefon i włazisz w neta, piszesz notatki itp, laptop ani nie jest na tyle mocny by stanowić jakąś podstawę do oglądania filmów i grania w gry i ogólnie rozrywki, a za duży i klockowaty by na uczelnie nosić

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...