Skocz do zawartości

Sprzedam Guild wars 2 z kontem


Recommended Posts

Jak w temacie:

 

Sprzedam:

 

1.Pudełko z płytą

2.Konto z kluczem i 2 postaciami (41lvl elemental z całą odkrytą mapą na wszystkich lokacjach do tego poziomu oraz postać necromanty na 7lvl)

 

Można zakupić samo konto lub obie rzeczy na raz. Możliwość sprzedaży na "wolnego strzelca" :P, przez allegro, (choć jeszcze nie utworzyłem aukcji), bądź osobiście jeżeli znajdujesz się w Poznaniu lub Zielonej Górze ;-)

 

Decydujesz się, Tworzę nowe konto mejlowe, pisze do obsługi klienta aby zmienili adres mejlowy na te konto, przesyłasz kwotę na moje konto, kwota dociera i wtedy podaje Ci wszystkie dane odnośnie konta mejlowego, konta guild wars 2, klucz (które możesz już edytować sobie do woli).

 

Sprzedaję gierke bo nie mam czasu grać, dziewczyna i praca wzywają :) + nie zależy mi na żadnym wykiwaniu kogokolwiek, bo potrzebuje kasy na figurki bitewne do lotra ;-) a akcje z policją mi się nie uśmiechają (i tak podam wszystkie moje główne dane przecież)

 

Cena : 125zł chyba że z pudełkiem i płytą to 135zł (kwestia wysyłki 10zł) (możliwość targowania;-))

 

Wszelkie zdjęcia gry, pudełka, postaci itd przesyłam na życzenie na mejla.

Kontakt do mnie: [email protected] bądź na fejsie Marcin Grochocki (zdjęcie kolesia na czerwonym dywanie:p)

Edytowane przez Kulawiec
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...