Skocz do zawartości

[2600+/-PLN] MATOWY praca multimedia gry


Recommended Posts

Witam.

Poszukuję laptopa do około 2600 myślę ze problemem nie będzie dołożenie do tej kwoty ~250PLN.

To na czym mi zależy to oczywiście podzespoły oraz matowość owego sprzętu.

Jeśli chodzi o wielkość to 17,3"/15.9".

 

Laptopa używał będę do internetu filmów gier i programów typu AutoCAD.

 

Laptopy jakie do tej pory wpadły mi w oko to między innymi:

MSI CX70 [niestety teraz praktycznie nieosiągalny]

MSI CX61 [tego można jeszcze spotkać na allegro ale z tego co wyczytałem matryca to glare :/]

 

Z góry dzięki za pomoc w wyborze laptopa...

Link to post
Share on other sites

MSI CX70 [niestety teraz praktycznie nieosiągalny]

Dość średni sprzęt. Strasznie gorący i głośny.

 

MSI CX61 [tego można jeszcze spotkać na allegro ale z tego co wyczytałem matryca to glare :/]

Tak to jest Glare i prawdopodobnie GE620DX .

 

W tej cenie z matowych to dostaniesz tylko Lenovo ThinkPad E530.

Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze że nigdy nie spodziewałem się że tak ciężko dostać matowego laptopa...

Ten Lenovo ThinkPad E530 mógł by w sumie być. Wadą jego może w tym przypadku byc matryca która jest glare :/

 

A czy zmieni się coś gdybym mógł przeznaczyć na laptopa 2950PLN? i czy jest sens szukania innego laptopa niż polecony Lenovo ThinkPad E530.

 

Jeszcze raz z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

oglądałem GE60 w x-komie i chyba we wszystkich modelach z rodziny GE, cala obudowa jest błyszcząca [nie rozumiem tej mody], a niestety na to nie mogę sobie pozwolić z powodu moich dłoni, które to pozostawiają smugi na takich powierzchniach, co jest strasznie uciążliwe :( .

 

najbardziej zależy mi na laptopie całym matowym, jeśli nie dam rady takiego kupić to przynajmniej aby była matowa obudowa [matrycę może jakoś przeboleję].

coś typu HP probook 4530s ale oczywiście coś bardziej skierowanego pod współczesne gry... maksymalna kwota jaką posiadam to 3000 ale chciałbym jeszcze kupić myszkę[bluetooth] i ewentualnie plecak na tego lapka. w ekstremalnych przypadkach mogę zrezygnować z plecaka.

 

Bardzo dziękuję i proszę o pomoc w wyborze tegoż komputera. Pozdrawiam...

Link to post
Share on other sites

oglądałem GE60 w x-komie i chyba we wszystkich modelach z rodziny GE, cala obudowa jest błyszcząca [nie rozumiem tej mody], a niestety na to nie mogę sobie pozwolić z powodu moich dłoni, które to pozostawiają smugi na takich powierzchniach, co jest strasznie uciążliwe :( .

 

Niestety cała seria nowych GE60/GE70 posiada obudowę błyszczącą.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...