Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Dobry program do nauki języka angielskiego i (najlepiej) rosyjskiego.

Nauka język angielski rosyjski program

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Glider

Glider
  • Dyskutant

• 154 postów

Napisano 09 październik 2012 - 06:53

Witam!

Poszukuję dobrego programu komputerowego (ewentualnie podręcznika) do uczenia się powyższych języków! Jestem obecnie na studiach, poziom podręcznika: A2/B1 - angielski. Rosyjskiego uczyłem się w technikum - obecnie mam rok przerwy, ale nie chcę go zapominać - szczególnie, że może się przydać, gdyż mieszkam na "ścianie wschodniej". Na uczelni mamy 1,5h tygodniowo. Najlepsze jest to, że można się zdrowo porelaczyć - ba, zaliczyć dobrze test (który jest z książki i do którego są wcześniej odpowiedzi) i nic nie umieć. Głównie chciałbym skoncentrować się na praktyce! Normalne sytuacje i rozmówki - słowa, które mogą się przydać - tak aby można było normalnie porozumieć! Przy okazji chciałbym się nauczyć poprawnie pisać po angielsku (i rosyjsku - cyrlicę znam). Na początek wystarczy poziom przygotowania do matury (listy, ogłoszenia itp). Poziom nauki - najlepiej nie niższy niż podałem na wstępie. Wiedzę zastosuję podczas wypadów (np. rowerem - czy innym pojazdem) do innych krajów i rozmowy z ciekawymi cudzoziemcami. A w przyszłości - kto wie? - może również zawodowo?
  • 0

#2 drachenfeles

drachenfeles
  • Let the Galaxy Burn!

• 19606 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 10 październik 2012 - 13:46

do angielskiego fallout 1 i 2 w oryginale, słownik na kolana i jedziemy, zanim skończysz obie gry będziesz już nieźle śmigał z czytaniem
potem przyjdzie czas na oglądanie seriali/filmów w oryginale, bez napisów, żeby się osłuchać, ewentualnie gra w tytuły z pełnym voice over'em jak seria Deus Ex
  • 0

#3 eduardobr61

eduardobr61
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 03 czerwiec 2017 - 02:00

Polecam https://www.penpaland.com strona internetowa oparta wymiany językowej

• 0

#4 robocomp

robocomp
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 14:53

ja sobie utrwalam słówka z apką duolingo, bo do nauki gramatyki to jest średnia :) ale przynajmniej sama mnie motywuje do codziennego zaglądania, bo wysyła przypomnienia

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nauka, język, angielski, rosyjski, program

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych