Skocz do zawartości

[KUPIĘ] Quad Intel 8400/9550/9650


Recommended Posts

że tak nieśmiało MJ zapytam...po kiego Ci potrzebny taki procek :) jak nie chcesz / nie możesz to nie odpowiadaj...

może nówkę byś chciał :)

http://www.esc.pl/product_info.php?manu ... s_id=17295

albo

http://www.gral.pl/preview/Intel/Intel_ ... it_68.html

albo

http://www.agito.pl/procesory/intel-cor ... 35071.html

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kumpel ma dwa jaja

a ile ma mieć :):):):rotfl: :rotfl: :menda::roll:

sorki, może to trochę zbyt obraźliwe / hardkorowe / co tam se wymyślicie, ale nie mogłem się powstrzymać :?:

 

przejrzałem allegro - nawet używki oscylują wokół 700zł (Q9550) + dostawa...no i do tego jest to licytacja...także IMO do nówki dołożyć

innych nie patrzyłem, bo to albo kiepska wymiana na ogół (nie kupiłbym Q8400...chociaż zależy jakiego ma obecnie procka ten kumpel) a Q9650 to chyba każdy na tym forum powie, że strata kasy....

pozdrawiam

 

EDIT

@bany_krk

ale np. Q6600 jest obecnie prawie nie do wyrwania...

Link to post
Share on other sites

a ile ma mieć :) :) :):rotfl::menda::roll::?:

Ja mam teoretycznie osiem [ :o ]... :rotfl:

 

(nie kupiłbym Q8400...chociaż zależy jakiego ma obecnie procka ten kumpel) a Q9650 to chyba każdy na tym forum powie, że strata kasy....

Dlatego jeden z tych trzech, w pierwszej kolejności 9550 a po nim 8400 i na końcu 9650.

Ale w zasadzie liczy się sztuka i mam nadzieje że ktoś ma do opchnięcia, allegro odpada.

 

Link to post
Share on other sites

Nie koniecznie allegro - na esc.pl jest dość tanio, a znajomy może dałby się przekonać :)

W sumie to średniej/wyższej klasy MOBO LGA 775 to ~300zł, RAM ~150zł 2 GB ~250zł 4 GB i procesor - nie wiem jaki ma :rotfl:

P55-UD3 kosztuje 400zł, 2GB GoodRam 1333 MHz ~150zł albo ~200zł za coś lepszego w dual chanel i CPU za ~780zł :)

Ale jak sknera to pewnie ciężko przekonać :) IMO Q6600, jak proponował @Bany_krk, będzie jedną z lepszych opcji - dobrze się kręci, jest w dobrej cenie, a nie warto przepłacać za Quada na s775.

Link to post
Share on other sites

Ale jak sknera to pewnie ciężko przekonać :) IMO Q6600, jak proponował @Bany_krk, będzie jedną z lepszych opcji - dobrze się kręci, jest w dobrej cenie, a nie warto przepłacać za Quada na s775.

a że tak z ciekawości zapytam...gdzie w dobrej cenie jest Q6600 :) pomijając allegro, które odpada i nie mam na nim ani jednej sztuki nowego proca....

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

i znowu kolejny musi miec nowego proca, co wam to robi za różnice, procki na 775 sie nie psują, nóżek nie ułamiesz, zabezpiecznie termiczne nie pozwoli na przegrzanie, jeszcze mi sie nie udało nigdy żadnego zabić, nie trafił mi sie nigdy na serwisie zesputy, musze przyznać że rozwalić sie da ale tylko młotkiem a i tak sie trzeba troche wysilić

Link to post
Share on other sites

@Stachu

nie wiem, który raz to już piszę, ale coby rzecz była jasna to zacytuję MJ"a

 

Wszystko w temacie i tak jak już pisałem allegro odpada.

generalnie najważniejsze jest to co jest po "i"

a w sklepach nigdzie nie ma tego proca...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...