Skocz do zawartości

Oszustwo na Tablica.pl - oddam za darmo


Recommended Posts

Było rano kino domowe i za przesyłkę chciał 85zł bo za pobraniem nie wysyła bo kiedyś meble wysłał i nikt nie odebrał i go szarpnęło po kieszeni. I chciał tylko kurierem nie pocztą.

Jak sprawdziliście jaki to bank po samym numerze.

Edytowane przez tupek126
Link to post
Share on other sites

Ogólnie kupienie czy to konta bankowego czy allegro nie jest żadnym problemem. Wystarczy poszukać w necie. Pierwsza lepsza stronka http://www.forum-turystyczne.pl/q/fo_id,187391,,,sprzedam_konto_na_allegro_tanio.html osoby sprzedające też pewnie wałki kręcą, a jak widać kupujących nie brakuje. A wiadomo po co się kupuje takie konta.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem, byli by bardziej wiarygodni gdyby się tyle nie rozpisywali o tym dla czego coś oddają.

 

W pierwszej klasie podstawówki kupiłem sobie taki mały notesik. Cieszyłem się nim do pierwszej przerwy. Potem go już nie było. Nie wiedziałbym kto z klasy mi go ukradł, gdyby koleżanka siedząca obok się nie tłumaczyła tyle. Zdziwiło mnie to że tylko ona, nie pytana o to, otwierała plecak i pokazywała że nic niema. Gdy powiedziałem że wiem że to ona, oddała mi go.

 

Teraz, gdy się ktoś za dużo tłumaczy nie prosząc go o to, wiem że coś jest nie tak.

Link to post
Share on other sites

Ogólnie kupienie czy to konta bankowego czy allegro nie jest żadnym problemem. Wystarczy poszukać w necie. Pierwsza lepsza stronka http://www.forum-turystyczne.pl/q/fo_id,187391,,,sprzedam_konto_na_allegro_tanio.html osoby sprzedające też pewnie wałki kręcą, a jak widać kupujących nie brakuje. A wiadomo po co się kupuje takie konta.

Czy myslisz ze takie koknta sa tylko dla ludzi "tyrajacych wałki" ???

Jak Ty płasko myślisz....

Mi takie konta (tak konta bo max ile mozna trzymac na prepaid to 3tys) swojego czasu uratowaly tyłek jak mi z nienacka komornik rozpoczal egzekucje z kont bankowych obciazaonych kredytami (to ze nieslusznie to juz inna sprawa ale jednak procedura byl;a rozpoczeta).Takie konta sa wolne od zajec egzekucyjnych a o takie teraz latwiej niz sie wydaje (zobaczycie jakie beda jaja z nieplaceniem abonamentu RTV ;) )

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja z koleji znalazłem oferte że facet odda za darmo komuś potrzebującemu Nokie 500 bo mu nie potrzebna. No to napisałem że jestem zainteresowany dla matki. Tez odpisał żeby wysłać pieniadze za przesylke na konto, jak odpisałem że mieszkam w tym samym mieście i moge podejśc to ogłoszenie i facet znikneło z powierzchni ziemi.

 

Przez takich typów jak ktoś chce naprawde oddać w dobre ręce stary sprzęt za darmo to potem musi się tłumaczyć pół godziny a jak to aczemu a czy napewno za darmo. Tak miałem jak po zakupie monitora LCD postanowiłem kineskopowy oddać za darmo. Chyba z 15 wiadomości facet powysyłał do mnie zanim w końcu przyjechał i sobie zabrał. Za to widok uradowanego nastolatka dla którego poszedł ten monitor - bezcenne :).

Link to post
Share on other sites

wiesz ze takie udostepnianie skanowanych dokumentow z danymi jest karane ? i to srogo ?

 

O wiele lepiej wyglada wspolne trzymanie frontu przeciwko zlodziejom, niz wtykanie kijka w oko sprzymierzenca. Trzeba psychologiczniepodejsc do tematu i miec nadzieje, ze oszust nie sledzi forow komputerowych oraz ze chroniac swoje przyszle ciemne interesy nikogo nie pozwie.

Link to post
Share on other sites

ja tylko ostrzeglem co moze grozic bo watpie ze to jego prawedziwe dane i dokumenty...

bardziej widze to tak - kupil na allegro karte PrePaid WBK i na dane z tego (byc moze znalezionego) dowodu aktywowal konto

 

Tak to widze

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

O wiele lepiej wyglada wspolne trzymanie frontu przeciwko zlodziejom, niz wtykanie kijka w oko sprzymierzenca. Trzeba psychologiczniepodejsc do tematu i miec nadzieje, ze oszust nie sledzi forow komputerowych oraz ze chroniac swoje przyszle ciemne interesy nikogo nie pozwie.

To są moje dane osobowe, może tak Lech 1990 raczy "wyiksować kilka linijek", bo to ja jestem osoba pokrzywdzoną.

Złozyłem zawiadomienie na Policję i czekam... Dowód jest zastrzeżony a konto zablokowane.

Proszę Moderatora o wykasowanie opublikowanych moich danych osobowych.

Inaczej do akt sprawy trafi szkalowanie mnie na Forum.

I będziecie musieli udostępnić IP uzytkownika Lech1990.

Którego pozwę jeżeli nie przestanie podcierać sobie tyłka moim nazwiskiem, to nie moja wina że ludzie kradną skanowane dokumenty (w banku, ZUSie, US.) Dlatego nr konta niech zostanie, ale te skany i reszta...

Ps:

Tak czy inaczej postanowiłem tą sprawę dołączyć do postępowania. Zawsze to jakiś ślad więcej dla osoby prowadzącej śledztwo.

Użytkownika Lech 1990 proszę o przesłanie mi korespondencji z osoba podającą się za Radosława Bobowicza. O ile taką posiada.

Nie mam żalu do osób pokrzywdzonych przez oszusta a publikujących tu i na innych forach jak leci dane osobowe nie tylko moje, jednakże będę bronił swojego dobrego imienia wszelkimi dostępnymi prawnie środkami.

Z poważaniem

Radosław B.

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Jest tych oszustów. Pani Kamila (buddystka) oddaje laptopa ! :D 91 1140 0000 4002 0001 0003 0186 nr konta

 

 

Kamila M ? Jeli tak,to uprzejmie prosimy o jak najszybsze powiadomienie o tym Policji.Kamila M powiadomila o sprawie Policje i Prokurature w Dzierzoniowie /jej skan dowodu zostal skradziony i wykorzystany przez przestepce/.Jak najszybsze zawiadomienia do Policji o sprawach dotyczacych Kamili M przyspiesza wykrycie przestepcy.Dziekujemy

 

 

Uprzejmie prosimy o jak najszybsze powiadomienie o tym Policji.Kamila M powiadomila o sprawie Policje i Prokurature w Dzierzoniowie /jej skan dowodu zostal skradziony i wykorzystany przez przestepce/.Jak najszybsze zawiadomienia do Policji o sprawach dotyczacych Kamili M przyspiesza wykrycie oszusta i zlodzieja.Dziekujemy

 

Kamila M ? Jeli tak,to uprzejmie prosimy o jak najszybsze powiadomienie o tym Policji.Kamila M powiadomila o sprawie Policje i Prokurature w Dzierzoniowie /jej skan dowodu zostal skradziony i wykorzystany przez przestepce/.Jak najszybsze zawiadomienia do Policji o sprawach dotyczacych Kamili M przyspiesza wykrycie przestepcy.Dziekujemy

 

 

 

Uprzejmie prosimy o jak najszybsze powiadomienie o tym Policji.Kamila M powiadomila o sprawie Policje i Prokurature w Dzierzoniowie /jej skan dowodu zostal skradziony i wykorzystany przez przestepce/.Jak najszybsze zawiadomienia do Policji o sprawach dotyczacych Kamili M przyspiesza wykrycie oszusta i zlodzieja.Dziekujemy

 

Prosimy Pania o kontakt z Policja jak rowniez zawiadomienie administratora o wycofaniu oszczerstwa w sprawie Kamili M.

Nadmieniami ze Pani adnotacja jest podana do wiadomosci w Prokuraturze,rowniez zadamy publicznych przeprosin.Dziekujemy

 

Kamila M zlozyla doniesienie na Policje i do Prokuratury w Dzierzoniowie.Jej dane tozsamosci zostaly wykradzione i uzyte przez przestepce.Uprzejmie prosimy o skontaktowanie sie z Policja w Dzierzoniowie,poinformowanie o stratach finansowych w sprawie Kamili M oraz o wycofanie skanu dowodu z internetu,jak rowniesz wszystkie posty na internecie zawierajace jej imie. jak najszybsza panstwa interwencia na Policji w tej sprawie pomoze znacznie w przyspieszeniu wykrycia oszusta i zlodzieja,nie tylko pieniedzy ale i tozsamosci.Dziekujemy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...