Skocz do zawartości

Oszustwo na Tablica.pl - oddam za darmo


Recommended Posts

ja bym dal sobie spokoj...Pozniej ciaganie po sprawach sadowych jako swiadek czesto do innych miast itp...

kazdy inteligentny bedzie wiedzial ze to wałek a jak ktos sie da na to zrobic to trudno...30zł za nauke myslenia to niewiele tymbardziej ze da "cynk" znajomym by sie nie dawali w to zrobic ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Na tej tablicy to same wałki. Pół roku temu jak szukałem sobie telefonu przeglądałem galaxy s2 własnie na tablicy. Znalazłem kilka ofert ponad 100zł taniej niż na allegro. Kiedy zaczynałem pisać sprzedawcom maile to zaraz się dowiadywałem się różnych histori z życia :

-jeden ze sprzedawców dał mi jeden dzień na wpłate połowy kwoty a on wyśle mi paczke za pobraniem za drugą połowe

-drugi podczas napierania na odbiór osobisty spytał mnie kiedy mógł bym przyjechać, odpowiedziałem czwartek(przkładowo) on odpisał że w czwartek rano leci do angli i potrzebna mu kasa na bilet więc chcial szybki przelew

-trzeci jak spytalem o odbiór osobisty to usunął ogłoszenie i wystawił z innego konta gdzie indziej z tymi samymi fotkami

-czwarty pisał mi że w jego mieście nie ma możliwości wysłania paczki za pobraniem

-piąty odmawiał sprzedaży przez allegro mimo że chciałem zwrócić mu prowizje

 

Na tej stronce łatwo oszukiwać bo serwis nie jest za nic odpowiedzialny i mało co sie interesuje tym co się tam dzieje.

Link to post
Share on other sites

następny :

Odbiór osobisty laptopa w Skoczowie. Jeśli chcesz

to mógłbym wysłać do Ciebie paczkę

kurierem ubezpieczonym ale będzie to kosztowało 30 zł.Posiadam konto w mBANK więc mógłbyś

tą kwotę na przesyłkę wpłacić mi na konto bankowe,nie jestem oszustem, w linkach jest mój skan dowodu,

za pobraniem nie będe wysyłał takiej śmiesznej kwoty bo się długo czeka i nie będe wykładał pieniędzy z góry,

ewentualnie odbiór osobisty tak jak napisałem w Skoczowie. Oddaje z powodu takiego że jestem buddystą i moja

wiara nakazuję żebym pomagał innym i wierzę w "karmę" czyli w to że wszystko co uczynimy dobre to do nas wraca póżniej

po jakimś czasie w innej formie. Jeśli się nie zgadzasz na odbiór osobisty albo na wysyłkę z wpłatą na konto no to trudno

, jeśli jesteś zainteresowany to wysyłam w linku na dole SWÓJ SKAN DOWODU w celu uwiarygodnienia mojej

osobowy (dane do przelewu takie same jak na dowodzie osobistym) oraz mój numer konta bankowego w mBANK

: 91 1140 0000 4002 0001 0003 0186. Jak wyślesz pieniążki za przesyłkę to potwierdz mi drogą emailowa a

ja wyślę przesyłkę. http://picupload.pl/v-S6k3yb.png http://picupload.pl/v-nYwyKn.png

JESLI BY NIE ODPISYWAŁ NA TABLICY TO PROSZE O KONTAKT NA EMAILA [email protected]

 

Dostałam identyczną odpowiedź niedawno, zmieniony był tylko skan dowodu i dane. Oto ona: "

 

następny :

Odbiór osobisty laptopa w Skoczowie. Jeśli chcesz

to mógłbym wysłać do Ciebie paczkę

kurierem ubezpieczonym ale będzie to kosztowało 30 zł.Posiadam konto w mBANK więc mógłbyś

tą kwotę na przesyłkę wpłacić mi na konto bankowe,nie jestem oszustem, w linkach jest mój skan dowodu,

za pobraniem nie będe wysyłał takiej śmiesznej kwoty bo się długo czeka i nie będe wykładał pieniędzy z góry,

ewentualnie odbiór osobisty tak jak napisałem w Skoczowie. Oddaje z powodu takiego że jestem buddystą i moja

wiara nakazuję żebym pomagał innym i wierzę w "karmę" czyli w to że wszystko co uczynimy dobre to do nas wraca póżniej

po jakimś czasie w innej formie. Jeśli się nie zgadzasz na odbiór osobisty albo na wysyłkę z wpłatą na konto no to trudno

, jeśli jesteś zainteresowany to wysyłam w linku na dole SWÓJ SKAN DOWODU w celu uwiarygodnienia mojej

osobowy (dane do przelewu takie same jak na dowodzie osobistym) oraz mój numer konta bankowego w mBANK

: 91 1140 0000 4002 0001 0003 0186. Jak wyślesz pieniążki za przesyłkę to potwierdz mi drogą emailowa a

ja wyślę przesyłkę. http://picupload.pl/v-S6k3yb.png http://picupload.pl/v-nYwyKn.png

JESLI BY NIE ODPISYWAŁ NA TABLICY TO PROSZE O KONTAKT NA EMAILA [email protected]

 

Witam. Dostałam identyczną odpowiedź, nr konta sie zgadza tylko inne dane, oto treśc którą ja otrzymałam: "Odbiór osobisty laptopa w Dzierżoniowie. Jeśli chcesz

to mogłabym wysłać do Ciebie paczkę

kurierem ubezpieczonym ale będzie to kosztowało 30 zł.Posiadam konto w mBANK więć mógłbyś

tą kwotę na przesyłkę wpłacić mi na konto bankowe,nie jestem oszustką w linkach jest mój skan dowodu,

za pobraniem nie będe wysyłała takiej śmiesznej kwoty bo się długo czeka i nie będe wykładała pieniędzy z góry,

ewentualnie odbiór osobisty tak jak napisałam w Dzierżonowie. Oddaje z powodu takiego że jestem buddystką i moja

wiara nakazuję żebym pomagała innym i wierzę w "karmę" czyli w to że wszystko co uczynimy dobre to do nas wraca póżniej

po jakimś czasie w innej formie. Jeśli się nie zgadzasz na odbiór osobisty albo na wysyłkę z wpłatą na konto no to trudno

, jeśli jesteś zainteresowany to wysyłam w linku na dole SWÓJ SKAN DOWODU w celu uwiarygodnienia mojej

osobowy (dane do przelewu takie same jak na dowodzie osobistym) oraz mój numer konta bankowego w mBANK

: 91 1140 0000 4002 0001 0003 0186. Jak wyślesz pieniążki za przesyłkę to potwierdz mi drogą emailowa a

ja wyślę przesyłkę. http://postimage.org...6o87b/55daec16/ http://postimage.org...lywm3/01d2102c/

JESLI BY NIE ODPISYWALA NA TABLICY TO PROSZE O KONTAKT NA EMAILA [email protected]"

 

Link to post
Share on other sites

Wlasnie wyslalem pieniadze ... Nigdy nie spotkalem sie z takimi pieprzonymi oszustami.

 

 

Tia.. nikt jeszcze laptopa nie dostał. Oddam ci go za free bo zmykam z tego kraju i nie mam jak go zabrac ze sobą,a żeby sprzedac to też nie mam czasu wiec pomyślałem ze komus go dam po prostu. Tam gdzie jade będzie troche inne Zycie wiec spoko. Tylko musisz mi dac 30 zl na wysylkę, z góry na konto i ja wtedy wyśle go do ciebie. Jak go chcesz dostać to się dogadamy na pewko.. Nie wysyłam za pobraniem ani nie daje osobiście z różnych przyczyn raczej organizacyjnych. Moje konto to Marek K0nt4rzewski ul. Palmowa 3 31-335 Kraków, Nr konta: 44 1090 0075 4172 2310 7028 2499 Podaj adres na który laptop wysłać chyba że będzie taki jak na koncie bankowym twoim. P.S. laptop jest 100% zamykam ogloszenie poniewz laptop rezerwuje dla Ciebie

Jesli kogos rowniez oszukal i mieszka niedaleko jego, prosze aby wybral sie do niego i rozyebal mu łeb.

Link to post
Share on other sites

Nie wysyłam za pobraniem ani nie daje osobiście z różnych przyczyn raczej organizacyjnych

i Ty po takim opisie wysylasz komus pieniadze :o :!: :o:?: :?:

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc6/276527_359887814082736_1263501682_n.jpg

 

Czasem zwatpieewam w ludzka inteligencje...

Link to post
Share on other sites

[email protected] Ogłoszenia tego użytkownika Witam, tak laptop jest aktualny. Oddaję ponieważ pół roku temu wyszedłem z ośrodka i dostałem nową szansę od Boga. Laptop nie jest używany od około 4 miesięcy i jest w bardzo dobrym stanie. Zostałem po tym wolontariuszem i dlatego chcę go oddać

ponieważ i tak z niego nie korzystam. DOdaję wszystko co niezbędne do jego działania tzn kable, papiery + futerał. Wysyłka

jest możliwa jak najbardziej, tylko proszę o wpłatę 30zł na konto bankowe za jego koszt. Nie wysyłam za pobraniem, ponieważ

boję się o sprzęt elektroniczny tym bardziej, że listonosze nie dbają o bezpieczeństwo paczek. Niżej podaję dane do wpłaty

i poproszę o informację czy przelew zostanie wysłany oraz dane adresowe do wysłania. Dziękuję i pozdrawiam. Paweł.

 

Paweł Matczak

05-850 Ożarów Mazowiecki

ul. Obrońców Warszawy 6/1

 

 

71109000754172231070282498

 

tytułem: laptop.

 

Żaden ze mnie oszust jak sobie niektórzy pomyślą, wiem że większość się nabiera na skany dowodu osobistego, ale ja dodatkowo

wrzucam skan dowodu prawa jazdy, także to jest potwierdzenie że ja to ja ;)

 

 

http://fotowrzut.pl/TKYNYVL0NI - dowód + prawo jazdy.

 

Przelałem gościowi 30 zł i odzywał się do dzisiaj.

Dzisiaj znalazłem jego nr. konta na forum i napisałem żeby się określił czym wysłał a on usunął konto.

Żałuje że nie poszukałem w necie wcześniej.

Link to post
Share on other sites

to nie jest idiota nie dziala ze swojego ip z tego ze jest na forum PBM wnioskuje ze uzywa sieci 3g vpn i tora, kolo nie do namierzenia a konto w banku to prepaid z bzwbk ktory jest na okaziciela, kase pewnie przelewa na bitcoiny,a z bitcoinow na cash i juz slad po nim zaginol :P

Edytowane przez foxy97
Link to post
Share on other sites

@tupek126 - sam sobie jesteś winien. W dzisiejszych czasach trzeba mieć oczy dookoła głowy, myśleć trzeźwo i nie być takim naiwniakiem. Każdy wie, młody dzieciak powie Ci, że w dzisiejszych czasach nawet w pysk nie dostaniesz za darmo, a co dopiero Laptop. Następnym razem przemyśl co robisz, bądź uzbieraj troche gotówki, kup sobie nowy/używany, bo na pewno wyjdziesz taniej kupując raz, niż płacąc 30 zł naciągaczom i kłamcom.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...