Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Oszustwo na Tablica.pl - oddam za darmo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
185 odpowiedzi w tym temacie

#41 karolkikut19

karolkikut19
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 13 październik 2012 - 18:12

Jest tych oszustów. Pani Kamila (buddystka) oddaje laptopa ! :D 91 1140 0000 4002 0001 0003 0186 nr konta
  • 0

#42 jeomax.co.uk

jeomax.co.uk
  • Entuzjasta

• 745 postów

Napisano 15 październik 2012 - 22:19

Co mam wam poradzić drodzy forumowicze, debile są i będą na świecie a tacy ludzie - oszuści tylko się z tego cieszą i mają satysfakcje, że ktoś dał się nabrać.

Nie wiem, drogi kolego stawiajacy sie ponad tymi debilami, czy Ty z kolei wiesz, ze obrazasz jakas czesc ludzi.
Po pierwsze - fakt walka obnaza tylko "pomyslowosc" zlodzieja i wiare na slowo innego. Kogo chcesz karac - naiwnego ? Karze sie ZAWSZE ZLODZIEJA, ktory w tym wypadku perfidnie stosuje "najnowsze" triki, ktore nie sa znane powszechnie ludziom, stad mozna sie nabrac na takie "okazje". Konkludujac, ze naiwny niczemu nie jest winny (tylko zlodziej, ktoremu nawiasem mowiac polskie prawo tylko pomaga stosujac glupawe wymowki prokuratury, sedziow i policji, ze "to tylko wykroczenie", "mala szkodliwosc spoleczna czynu", "brak miejsca w aresztach" i tym podobne bzdety) dodam tylko, ze na zachodzie jest popularne oddawanie rzeczy - laptopow, telewizorow. Freecycle w UK, czy wystawki (szpery) w Niemczech - naprawde mozna nieraz cos dobrego wyrwac. Czy to sie nazywa naiwnoscia ? Nie, tam ktos oddaje i drugi ktos bierze, TAK POWINNO BYC W CYWILIZACJI. A w tym byle-jakim panstwie o wykladni prawa j.w. wlasciwie wszystko mozna podciagnac pod walek, smiejac sie chyba tylko nerwowym smiechem, ze MI SIE UDALO OMINAC KOLEJNY WAL.. z innych, ktorzy - w wyniku braku odpowiedniej informacji o istniejacym walku, ale w dobrej wierze - dali sie jednak nabrac.

Brzydkie to, ale i przystajace NIESTETY do tej krainy, co to miedzy Bugiem, a Wisla sie znajduje. Chcesz to zmienic ? Zacznij od siebie. Przestan sie smiac, a wala wsadz do pie*dla.
  • 0

MSI P67A-GD65 :: i5-2550K 3.4 :: Akasa Viper :: 8 GB RAM :: GTX660 Ti 2GB OC :: OCZ Agility3 60GB & 2x1TB F3EG RAID-0 :: M-Audio Delta 2496 & X-Fi Titanium :: Creative I-Trigue L3450 :: Dell ST2210

#43 mICh@eL

mICh@eL
  • Ekspert działu Na Luzie

• 4573 postów
  • GG:5586250
  • Miejscowość:Katowice
  • 3DMark 06:666 :E

Napisano 16 październik 2012 - 13:37

Jak ma problem z kosztami przesyłki, to niech wyśle pobraniową paczkę ;)

W sensie że płaci nadawca %-)
  • 0

#44 06radcho

06radcho
  • R730----------\8/

• 3311 postów
  • Miejscowość:Wrocław/CA

Napisano 16 październik 2012 - 15:08

UP-dokładnie :D hyhy
Fajny Avatar :D
pzdr
  • 0

Ekspert działów: Obudowy i Zasilacze / Pełne zestawienie Ekspertów 

#45 thatsme

thatsme
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 16 październik 2012 - 17:00

http://tablica.pl/of...l.html#f7f2e648 kolejne oszustwo dane sie zmieniaja a konto to samo
70 1090 0075 5339 0810 7025 2449 mówi ze go z roboty zwolnili a telefon zle mu sie kojarzy
  • 0

#46 Rafał Derda

Rafał Derda
  • Amator

• 42 postów
  • GG:37966204
  • Miejscowość:Sanok
  • 3DMark 06:niestety na windows 7 nie działa :)

Napisano 22 październik 2012 - 12:44

co za oszustwa :)
  • 0

#47 marta.pa

marta.pa
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 24 październik 2012 - 16:57

co za oszustwa :)

ja tez mam kilka takich perełek z tablica.pl

Hej, laptop jak najbardziej jest aktualny. Oddaję, ponieważ uczę się w innym mieście niż mieszkam i laptop leży w domunieużywany. Wiem, że mogłabym go sprzedać i zarobić dodatkowe pieniądze, ale robię dobry uczynek ze względu na to, żenie jest to nowy model i swoje już przeżył. Nie wysyłam za pobraniem, ponieważ nie wierzę w dobre intencje listonoszy ikurierów, wiele razy byłam świadkiem jak była 'umowa' między osobą która odbierała paczkę a dostawcą. Bywają też sytuacjęże paczka nie jest odbierana i wraca do adresata, dlatego proszę o wysyłkę na konto bankowe 30zł a wyślę paczkę.
Na życzeniewyślę skan dowodu osobistego dla świętego spokoju.
Niżej podaję dane do przelewu oraz dane do tego potrzebne.Kamila Kubińska10-684 Olsztynul. Mieczysława Orłowicza 21/3071 1090 0075 4172 2310 7028 2498Temat: Laptop na wysyłkę.Proszę tylko o informację, że przelew zostaje wysyłany bądź nie, jeśli tak to proszę odrazu o podanie adresu do wysyłki.Pozdrawiam, Kamila.
SKAN DOWODU OSOBISTEGO:
http://iv.pl/images/...29600221257.jpg
http://iv.pl/images/...57209923537.jpg

Aktualne. Odpisuję dopiero teraz, gdyż wczesniej nie miałem czasu. Przepraszam za zwłokę. Jeśli tak to aby opłacić koszta wysyłki (30zł), prosiłbym o dokonanie przelewu na moje konto, po zaksięgowaniu wpłaty wysyłam laptopa. Prosiłbym również o dane do wysyłki laptopa.Nr. konta-77109028350000000119745247 Marek Kurtys Wadowice 34-100 Ul. kościelna 5 poproszę o dane potrzebne do wysyłki

Użytkownik marta.pa edytował ten post 24 październik 2012 - 17:01

• 1

#48 mICh@eL

mICh@eL

• 4573 postów

Napisano 24 październik 2012 - 18:38

"Uczę się w innym mieście", a ma 34 lata... nie, to nie jest podejrzane :D

Najprościej jest się przejechać do adresu zamieszkania, zapytać się czy ta osoba ogłaszała się na tablica.pl (jeżeli będzie ktoś w domu), jeżeli powie że nie, to powiedzieć o co chodzi i na policje za kradzież danych osobowych ;) Bo pewnie zgubiła dowód albo wysyłała skan gdzieś wraz z CV i tak trafiło do obiegu :P
  • 0

#49 ehhhm

ehhhm
  • If you're gonna scream. Scream with me

• 765 postów

Napisano 24 październik 2012 - 19:23

Tablica.pl to wylęgarnia oszustów, jak coś kupować przez tą stronę to tylko i wyłącznie odbiór osobisty. Sam prawie zostałem oszukany na dosyć wysoką kwotę, na szczęście prawie.
  • 0

#50 marta.pa

marta.pa
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 24 październik 2012 - 20:54

Tablica.pl to wylęgarnia oszustów, jak coś kupować przez tą stronę to tylko i wyłącznie odbiór osobisty. Sam prawie zostałem oszukany na dosyć wysoką kwotę, na szczęście prawie.

następny :
Odbiór osobisty laptopa w Skoczowie. Jeśli chcesz
to mógłbym wysłać do Ciebie paczkę
kurierem ubezpieczonym ale będzie to kosztowało 30 zł.Posiadam konto w mBANK więc mógłbyś
tą kwotę na przesyłkę wpłacić mi na konto bankowe,nie jestem oszustem, w linkach jest mój skan dowodu,
za pobraniem nie będe wysyłał takiej śmiesznej kwoty bo się długo czeka i nie będe wykładał pieniędzy z góry,
ewentualnie odbiór osobisty tak jak napisałem w Skoczowie. Oddaje z powodu takiego że jestem buddystą i moja
wiara nakazuję żebym pomagał innym i wierzę w "karmę" czyli w to że wszystko co uczynimy dobre to do nas wraca póżniej
po jakimś czasie w innej formie. Jeśli się nie zgadzasz na odbiór osobisty albo na wysyłkę z wpłatą na konto no to trudno
, jeśli jesteś zainteresowany to wysyłam w linku na dole SWÓJ SKAN DOWODU w celu uwiarygodnienia mojej
osobowy (dane do przelewu takie same jak na dowodzie osobistym) oraz mój numer konta bankowego w mBANK
: 91 1140 0000 4002 0001 0003 0186. Jak wyślesz pieniążki za przesyłkę to potwierdz mi drogą emailowa a
ja wyślę przesyłkę. http://picupload.pl/v-S6k3yb.png http://picupload.pl/v-nYwyKn.png
JESLI BY NIE ODPISYWAŁ NA TABLICY TO PROSZE O KONTAKT NA EMAILA piotr.swoboda62@o2.pl
  • 0

#51 bullseye

bullseye
  • Pasjonat

• 999 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 24 październik 2012 - 21:02

Hmm ale gdy mają kradziony dowód i podają numer konta który nie pokryje się z tym dowodem to czy policja nic nie zdziała ?

W sensie podajecie te dane tutaj, zamiast słać panom w niebieskim. Czy to co robią nie podlega karze ?
  • 0

#52 marta.pa

marta.pa
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 24 październik 2012 - 21:14

Zastanaiwałam się nad tym jeżeli chodzi o mnie to mam dośc swoich problemów żeby jeszcze ruszać to gówno
  • 0

#53 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 4304 postów
  • Miejscowość:Internety

Napisano 24 październik 2012 - 21:20

ja bym dal sobie spokoj...Pozniej ciaganie po sprawach sadowych jako swiadek czesto do innych miast itp...
kazdy inteligentny bedzie wiedzial ze to wałek a jak ktos sie da na to zrobic to trudno...30zł za nauke myslenia to niewiele tymbardziej ze da "cynk" znajomym by sie nie dawali w to zrobic ;)
  • 2

Ekspert działów: Bez swojego działu - najlepiej się czuję w Konsole Stacjonarne, Karty Graficzne, Telefony ale mogę też pomagać w innych :) / Pełne zestawienie Ekspertów 

#54 xentiu

xentiu
  • ImbaUberPro

• 819 postów
  • GG:9265464
  • 3DMark 06:19402

Napisano 25 październik 2012 - 08:01

Na tej tablicy to same wałki. Pół roku temu jak szukałem sobie telefonu przeglądałem galaxy s2 własnie na tablicy. Znalazłem kilka ofert ponad 100zł taniej niż na allegro. Kiedy zaczynałem pisać sprzedawcom maile to zaraz się dowiadywałem się różnych histori z życia :
-jeden ze sprzedawców dał mi jeden dzień na wpłate połowy kwoty a on wyśle mi paczke za pobraniem za drugą połowe
-drugi podczas napierania na odbiór osobisty spytał mnie kiedy mógł bym przyjechać, odpowiedziałem czwartek(przkładowo) on odpisał że w czwartek rano leci do angli i potrzebna mu kasa na bilet więc chcial szybki przelew
-trzeci jak spytalem o odbiór osobisty to usunął ogłoszenie i wystawił z innego konta gdzie indziej z tymi samymi fotkami
-czwarty pisał mi że w jego mieście nie ma możliwości wysłania paczki za pobraniem
-piąty odmawiał sprzedaży przez allegro mimo że chciałem zwrócić mu prowizje

Na tej stronce łatwo oszukiwać bo serwis nie jest za nic odpowiedzialny i mało co sie interesuje tym co się tam dzieje.
  • 0

CPU AMD Phenom II 960T 3,0@3,7 GPU ATI Gigabyte OC 6850 820/1050@900/1100 MOBO ASRock 880GM-LE RAM 2x2GB GOODRAM 1333MHz CL9 DIMM PSU OCz StealthxStream2 400W
www.stopgotowcom.pl -Nie daj się uwieść liczbom <lol> http://signup.league...1c14c7967947984

#55 mICh@eL

mICh@eL

• 4573 postów

Napisano 25 październik 2012 - 14:37

Dlatego trzeba właśnie w taki sposób wybadać sobie delikwentów zanim się coś kupi :P
  • 0

#56 Paweł Maziarz

Paweł Maziarz
  • Autor tematu
  • To ten od newsów

• 5431 postów
  • GG:24471632
  • 3DMark 06:15700

Napisano 25 październik 2012 - 14:47

Niedawno jak chciałem kupić aparat to też znalazło się paru delikwentów z serii "doślę zdjęcia jutro"... no i tak czekam chyba już z drugi miesiąc. A był też taki cwaniak co zrobił zdjęcie monitora (a na nim czyjaś fotka ofc) i tylko dostawił karteczkę :rotfl:
  • 0

#57 klaudia1990

klaudia1990
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 30 październik 2012 - 11:10

następny :
kurierem ubezpieczonym ale będzie to kosztowało 30 zł.Posiadam konto w mBANK więc mógłbyś
tą kwotę na przesyłkę wpłacić mi na konto bankowe,nie jestem oszustem, w linkach jest mój skan dowodu,
za pobraniem nie będe wysyłał takiej śmiesznej kwoty bo się długo czeka i nie będe wykładał pieniędzy z góry,
ewentualnie odbiór osobisty tak jak napisałem w Skoczowie. Oddaje z powodu takiego że jestem buddystą i moja
wiara nakazuję żebym pomagał innym i wierzę w "karmę" czyli w to że wszystko co uczynimy dobre to do nas wraca póżniej
po jakimś czasie w innej formie. Jeśli się nie zgadzasz na odbiór osobisty albo na wysyłkę z wpłatą na konto no to trudno
, jeśli jesteś zainteresowany to wysyłam w linku na dole SWÓJ SKAN DOWODU w celu uwiarygodnienia mojej
osobowy (dane do przelewu takie same jak na dowodzie osobistym) oraz mój numer konta bankowego w mBANK
: 91 1140 0000 4002 0001 0003 0186. Jak wyślesz pieniążki za przesyłkę to potwierdz mi drogą emailowa a
ja wyślę przesyłkę. http://picupload.pl/v-S6k3yb.png http://picupload.pl/v-nYwyKn.png
JESLI BY NIE ODPISYWAŁ NA TABLICY TO PROSZE O KONTAKT NA EMAILA piotr.swoboda62@o2.pl

Dostałam identyczną odpowiedź niedawno, zmieniony był tylko skan dowodu i dane. Oto ona: "

następny :

Witam. Dostałam identyczną odpowiedź, nr konta sie zgadza tylko inne dane, oto treśc którą ja otrzymałam: "Odbiór osobisty laptopa w Dzierżoniowie. Jeśli chcesz
to mogłabym wysłać do Ciebie paczkę
kurierem ubezpieczonym ale będzie to kosztowało 30 zł.Posiadam konto w mBANK więć mógłbyś
tą kwotę na przesyłkę wpłacić mi na konto bankowe,nie jestem oszustką w linkach jest mój skan dowodu,
za pobraniem nie będe wysyłała takiej śmiesznej kwoty bo się długo czeka i nie będe wykładała pieniędzy z góry,
ewentualnie odbiór osobisty tak jak napisałam w Dzierżonowie. Oddaje z powodu takiego że jestem buddystką i moja
wiara nakazuję żebym pomagała innym i wierzę w "karmę" czyli w to że wszystko co uczynimy dobre to do nas wraca póżniej
ja wyślę przesyłkę. http://postimage.org...6o87b/55daec16/ http://postimage.org...lywm3/01d2102c/
JESLI BY NIE ODPISYWALA NA TABLICY TO PROSZE O KONTAKT NA EMAILA MAJBA@2.pl"

• 0

#58 kasia116

kasia116
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 31 październik 2012 - 10:19

Ja również dałam sie nabrać pan piotr adamczyk miał wysłać mi telewizor 42' wpłaciłam mu 50zł na przesyłke miesiąc tenu i do dziś sie nie odzywa i telewizora nie widze ! jezeli jest ktoś jeszcze oszukany yak jak ja to piszcie moje gg 387653
  • 0

#59 Danger2010

Danger2010
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 03 listopad 2012 - 21:00

Witam. Co myślicie o tym ??? oszustwo ???

http://tablica.pl/of...&id_at=90816087

http://tablica.pl/of...&id_at=90813959
  • 0

#60 Nowaj

Nowaj
  • Supreme Chancellor

• 11205 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • 3DMark 06:Fire Strike - 10237

Napisano 03 listopad 2012 - 21:07

Oczywiście, że oszustwo.
  • 0

i7 4770K@4,2GHz / Corsair H105 / Gigabyte Z87X-UD3H / Gigabyte GTX 780 GHz Edition / 4x4 GB DDR3 Kingston HyperX Blue 1600 MHz / Samsung 840 PRO 128GB / Kingston SSDNow V200+ 90GB / Samsung F3 1TB / Seagate Barracuda 2TB / XFX 750W / Asus Xonar DX / LG BH10LS30 BD-ReWriter / FD Define XL R2 / Phobya Touch 6 / AOC i2757Fm / Sidewinder X4 / Cyborg R.A.T. 9 / LG 47LS5600 / Pioneer VSX-322-K / HTC One (M8)

Moja lodówka            Polecane obudowy           Polecane SSD          STAR WARS
Moderator globalny / Ekspert działów: Dyski twarde, napędy optyczne i nośniki pamięci, Karty graficzne i Zestawy komputerowe / Pełne zestawienie Ekspertów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych