Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z Ghost recon future soldier

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 karon

karon
  • Entuzjasta

• 633 postów
  • Miejscowość:Rabka

Napisano 04 październik 2012 - 14:55

wczoraj chciałem przejść kampanie jeszcze raz ale gdy leżałem bądź kucałem żołnierz nie chciał się robić niewidzialny, ale co gorsza nie mogę oddać zsynchronizowanego strzału. Próbowałem w ustawieniach ale się nie udało, odinstalowałem i zainstalowałem ponownie gre ale nic. W multi wszystko jest dobrze, gra jest oczywiście oryginalna. proszę o pomoc
  • 0
ASRock Z77 EXTREME4 // Intel CORE I5 2500K // Gigabyte GTX680 Windforce III // Western Digital Caviar Blue 500GB //
XFX Core 650W // Fractal Design Arc Midi // A-Data GAMING 2x4GB // Asus 24x // Gigabyte GM-M8000X // Gigabyte K8100 //
Razer Goliathus Alpha Speed // Creative Fatal1ty HS-800 // Dell U2312HM

Pomogłem kliknij +

#2 kocur87

kocur87
  • Gaduła

• 269 postów

Napisano 04 październik 2012 - 15:46

pisz do pomocy ubisoft, skoro masz oryg.
  • 0

#3 karon

karon
  • Autor tematu
  • Entuzjasta

• 633 postów
  • Miejscowość:Rabka

Napisano 04 październik 2012 - 15:55

pytam bo może ktoś miał podobny porblem
  • 0
ASRock Z77 EXTREME4 // Intel CORE I5 2500K // Gigabyte GTX680 Windforce III // Western Digital Caviar Blue 500GB //
XFX Core 650W // Fractal Design Arc Midi // A-Data GAMING 2x4GB // Asus 24x // Gigabyte GM-M8000X // Gigabyte K8100 //
Razer Goliathus Alpha Speed // Creative Fatal1ty HS-800 // Dell U2312HM

Pomogłem kliknij +

#4 gepardmak

gepardmak
  • Maniak

• 3848 postów

Napisano 06 październik 2012 - 09:51

Grałem w Ghost Recon. I faktycznie czasami były problemy z kamuflażem i nie tylko. Ściągnij wszystkie aktualizacje do gry jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś może pomogą. Mnie pomogły. Poszukaj nowych sterowników do grafiki, bo może te, które są zainstalowane powodują twój problem z grą Ghost Recon. Strzał synchronizowany można oddać tylko po zaznaczeniu przeciwników przy wykorzystaniu sondy zwiadowczej o ile dobrze pamiętam.
  • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych