Skocz do zawartości

Zestaw za 3800zł do gier.


Recommended Posts

Monitor z funkcją IPS zapewnia lepsze kąty widzenia, lecz taki monitor który posiada prawdziwy IPS, nie jakieś pseudo podświetlenie LED, swoje kosztuje, oraz posiada znacznie lepsze kąty widzenia i zapewnia lepsze odwzorowanie kolorów :)

Monitor LCD z podświetleniem LED gwarantuje tylko jaśniejsze i nieco żywsze kolory :) IPS to monitor LED z lepszą matrycą, gwarantującą to co napisałem powyżej :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli nie kupować tego monitora co mam we zestawie bo to taki IPS na nabieranie tylko ? Hmm ok może być ten monitor ?

Tani , ładny wygląd zawsze lubiłe lg obecnie mam ten monitor lg 7 lat i dobrze chodzi :P 21.5 cali mio wystarczy tylko full hd, większego mi nie trzeba nie jestem jakimś maniakiem bf3 i tak bym nie ogarnął lubię pograć w cs 1.6 i różnie badziewia z cd-action, fife 12 :P

 

http://www.morele.ne...242c-bn-478744/

 

Co sądzicie o tym monitorze ?

 

Up - Taki sam co dałem :D

 

Down- Credit123 no ok to wezmę tego lg z ips ;d

Edytowane przez Adam Biore I Spadam
Link to post
Share on other sites

Jak procek z intela to nie grafika radeon ... Jak chcesz radeona to weź sobie procek amd, do intela pasują Gtx od nvidi.

Haha pierwszy raz słyszę coś takiego xD ja tam od zawsze miałem intela z amd i jakoś nie było problemów tak jak u tysięcy innych użytkowników :D Intel w tej chwili nie ma rywala w wyższej półce jaką jest i5 i i7 więc nawet jakby chciał amd to nie ma konkurenta poważnego :)

Link to post
Share on other sites

Co do monitora, wydaje mi się że Philips będzie lepszym wyborem, a przy okazji kupujący będzie miał 100zł w kieszeni, które może przeznaczyć na procesor z literką "K" : P czyli coś bardziej przyszłościowego dzięki możliwości OC, osobiście polecam do tego serie SB jak już wypowiadałem się w wcześniejszych tematach mają one dużo większy potencjał OC dzięki lutowanemu IHS a nie jak w IB przylegającemu tylko na marnej jakości paście termo-przewodzącej.

Edytowane przez kicek9414
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...