Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Konkurs Lenovo - głosowanie -

Dołączona grafika

Zagłosuj na najlepszą recenzję i wygraj tablet Lenovo TAB A7-50! Przejdź do ankiety, kliknij tutaj.

Dołączona grafika

Zdjęcie

JAKI ROUTER DO LTE

cyfrowy polsat plus

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 erni1996

erni1996
  • Zapaleniec

• 1120 postów
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 30 wrzesień 2012 - 11:27

Witam,
Klasowo kupujemy sobie internet LTE w Plusie lub Cyfrowym Polsacie, szukam dobrego routera, który sobie z tym poradzi ok 12 użytkowników,
będzie miał zaawansowane opcje takie jak:
1. dyndns DOBRZE działający;
2.przekierowanie portów, aby można było też wyłączyć firewall i odblokować np. port 21 na kilku ip;
3.możliwość podpinania dysku lub pendrive;
4.dobry zasięg (chodzi o WIFI);
5.filtrowanie mac, aby mogli się łączyć użytkownicy tylko o takich mac jak wprowadzę w routerze;

cena myślę ze ok 200 zł (jak trzeba będzie to damy więcej)

CO LEPSZE CYFROWY POLSAT CZY PLUS ?
  • 0

PŁYTA GŁÓWNA: asrock z77 extreme 6 CPU: i5 3570k RAM: corsair vengeance 2x4 GB 1600 MHz
KARTA GRAFICZNA: HD 7950 gigabyte HDD: 250 GB + 500GB + 3TB wd red SSD: ocz vertex 4 128 GB

MYSZ:  Zovie  EC 1 Evo

#2 Cracker

Cracker
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 01 październik 2012 - 18:05

cena myślę ze ok 200 zł (jak trzeba będzie to damy więcej)

Pytanie brzmi o ile więcej jesteście w stanie zapłacić? Jakiś czas temu pojawiła na rynku taka maszynka jak Airlive N450R, producent twierdzi że najwydajniejszy router LTE na rynku; osiągi całkiem niezłe, bo benchmarki odsyłam na chip.pl i bloga firmowego Airlive. Ale cena dwukrotnie wyższa o tej, którą skłonny byś był wyłożyć. Potrzebujecie naprawdę mocnego sprzętu czy bierzecie jak leci?
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cyfrowy polsat, plus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych