Skocz do zawartości

Recommended Posts

Serdecznie witam wszystkich zainteresowanych :)

 

Z racji dość nietypowej sytuacji życiowej (przeprowadzka) zmuszony jestem wyprzedać co nieco używanego stuffu, który dość długo u mnie w szafie "zalegał" a który będzie tylko zajmował miejsce podczas przeprowadzki. Sprzęt ten jest bez gwarancji a część nosi mocne ślady użytkowania więc mam nadzieje, że osoby zainteresowane będą tego świadome. Naturalnie na życzenie wysyłam na PRV real foty :)

 

Lista sprzętu, który mam obecnie do wyprzedania:

  • obudowa: Fractal Design Define R2 Titanium - nosi widoczne ślady użytkowania, rysy na panelach bocznych, nie ma części koszyka na dyski (część koszyka usunąłem niegdyś na potrzeby zwodowania komputera), jest pakiet oryginalnych akcesoriów i fabryczne opakowanie
  • cooler CPU: Noctua NH-L12 - kilka rysek na podstawie, wentylatory lekko zakurzone, jest pakiet oryginalnych akcesoriów i fabryczne opakowanie
  • wentylatory: 2x Phobya G-Silent 12 1500 Blue Led (były montowane na chłodnicy ale wyglądają jak nówki), nie sprzedaję ich pojedynczo
  • płyta główna: Sapphire Z68 Pure - z jakiegoś powodu pewnego razu okazała się martwa - nie podkręcałem na niej nigdy, po prostu kilka razy wstała normalnie a kilka dni później już nie wstała (podejrzewam, że padło coś w sekcji zasilania - sprawdzałem ją także z innym procesorem - i dlatego polecam to tylko osobom znającym się na naprawie płyt głównych lub mających kontakt z serwisami płyt głównych), jest pakiet fabrycznych akcesoriów i fabryczne opakowanie
Ceny "kup teraz" - wiadomo wyprzedażowe:
  • Fractal Design Define R2 Titanium: 150 zł (w tym transport)
  • Noctua NH-L12: 150 zł (w tym transport)
  • Dwa wentylatory Phobya: 50 zł (w tym transport)
Cena "licytacja":
  • Martwa płyta główna Sapphire: "co łaska" + transport (20 zł)
Czekam zatem na świadome zapytania i oferty :) Wyprzedaż planuję zakończyć do najbliższego wtorku co by zdążyć wszystko do końca tygodnia rozesłać.
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...