Skocz do zawartości

Max Payne 3, rozdział VII - crash


Recommended Posts

Jak w temacie, w misji na cmentarzu w pewnym momencie gra freezuje i jedynym sposobem jest wyłączenie jej na chama. Google nie bardzo pomaga, nie mam pojęcia co robić.

Link to post
Share on other sites

Kolega pewnie śmiga na piracie :D Pewnie już nie odpisze %-)

Jak pirat, to tym się za bardzo nie chwal.

jakiś lipny crack, na oryginale nie możliwe ;/

Nie no, teraz to się, ku***, zdenerwowałem, i to porządnie. Nazywanie piratem boli mnie bardziej niż wymierzone prosto w oczy "ty ch***". Nie napisałem, że oryginal, bo wydało mi się to oczywiste, tak oczywiste, jak to, że gram w tę grę na PC. Więc pozwoliłem sobie to pominąć.

Mam wszystkie patche, przed odpalaniem gry, RGSC pobrał kilkuset megową łatkę. Permamenty freez zawsze w tym samym miejscu - w trakcie przerywniku zaraz po rozprawieniu się z grupką wrogów na cmentarnym placu (miejscówka po zabiciu gościa w samochodzie, jeśli dobrze pamiętam).

Edytowane przez voor34
Link to post
Share on other sites

Nie no, teraz to się, ku***, zdenerwowałem, i to porządnie. Nazywanie piratem boli mnie bardziej niż wymierzone prosto w oczy "ty ch***". Nie napisałem, że oryginal, bo wydało mi się to oczywiste, tak oczywiste, jak to, że gram w tę grę na PC. Więc pozwoliłem sobie to pominąć.

Mam wszystkie patche, przed odpalaniem gry, RGSC pobrał kilkuset megową łatkę. Permamenty freez zawsze w tym samym miejscu - w trakcie przerywniku zaraz po rozprawieniu się z grupką wrogów na cmentarnym placu (miejscówka po zabiciu gościa w samochodzie, jeśli dobrze pamiętam).

 

Widzę że bardzo łatwo cię sprowokować ale nie musisz się denerwować a to czy masz oryginał to nie jest takie oczywiste bo wiele osób piszę że problem z grą a potem się okazuje że pirat i to wina craka.

 

Żaden błąd nie wyskakuje ? spróbuj odinstalować i zainstalować może to coś da.

Link to post
Share on other sites

Widzę że bardzo łatwo cię sprowokować ale nie musisz się denerwować a to czy masz oryginał to nie jest takie oczywiste bo wiele osób piszę że problem z grą a potem się okazuje że pirat i to wina craka.

Ogólnie nie jest łatwo wyprowadzić mnie z równowagi, ale kilku gości wyżej tarfiło w czuły punkt, bez żadnych podstaw nazywając mnie złodziejem.

jeżeli ci to nie "przeszkadza" poszukaj save'a po tej misji

Odpada. Chyba że nie byłoby już innego wyjścia.

Problem rozwiązał się sam. Włączyłem po kilku godzinach grę, odpaliłem Maksa i elegancko poszło dalej. Z tym że teraz jest to samo na samym końcu przejażdżki autobusem. Jeszcze raz spróbuję tego "sposobu" (bo to żaden sposób, po prostu muszę liczyć, że gra będzie miała dobry humor i mnie puści dalej), ale strasznie to irytujące.

Edytowane przez voor34
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...