Skocz do zawartości

[Sprzedam] Zestaw Audiotrak Prodigy CUBE + słuchawki AKG k240 Studio


Recommended Posts

Witam serdecznie,

Na sprzedaż leci niezły zestaw audio nie tylko pod komputer.

 

Audiotrak Prodigy CUBE to zewnętrzna dźwiękówka o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. Wymienialny wzmacniacz operacyjny. Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy i co bardzo rzadkie w komputerowym sprzęcie - wzmacniacz mikrofonowy. Dźwięk naprawdę szczegółowy, zimny. Urządzonko połączone z poniższymi słuchawkami pozwala na usłyszenie braków w skompresowanych plikach MP3. Wersje FLAC zalecane do odsłuchu.

Do CUBE mam ładnie zachowane pudełeczko, dowód zakupu i gwarancję.

 

Właściwie kultowe już w pewnych kręgach słuchawki studyjne AKG k240 w wersji o impedancji 55 Ohm. 100% oryginał, wersja nr 1, wyprodukowane w Austrii. Takiego właśnie sprzętu używa się w studio radiowym. W internecie dostępne fotki tych słuchawek na głowie m in Rydzyka, Figurskiego, Wojewódzkiego. Bardzo ceniony sprzęt ce****ący się właśnie idealnie wiernym dźwiękiem, bez żadnych zniekształceń, ubarwień etc

Do AKG też jest pudełko, oraz oryginalny adapter mały->duży jacek.

 

Sprzedaję w zestawie, za łączną kwotę 600zł+kw

Dużo? Zobacz na wartość tego sprzętu. Nowy CUBE + nowe AKG (w tej chwili dostępna nowa wersja produkowana only in China) to wydatek rzędu okrągłego 1000zł

 

Na forum zółtodziobem nie jestem. Trochę sprzedałem, trochę kupiłem. Wysyłkę preferuję Pocztą Polską. Porządnie zabezpieczam zawartość.

Jak ktoś koniecznie chce allegro to musi pokryć prowizję z własnej kieszeni, czyt dopłacić.

 

Dzięki za przeczytanie, pozdrawiam,

Devil

 

G. Prowizja w kategoriach "Komputery", „Fotografia”, „RTV i AGD” oraz „Telefony i Akcesoria”

Stawki prowizji od sprzedaży jednej sztuki Towaru wynoszą:

Cena końcowa za 1 sztukę Towaru /////////// Prowizja od sprzedaży

do 100,00 zł /////////// 5% ceny końcowej

100,01 - 1.000,00 zł /////////// 5,00 zł plus 1,90% kwoty powyżej 100,00 zł

1.000,01 - 5.000,00 zł /////////// 22,10 zł plus 0,50% kwoty powyżej 1.000,00 zł

 

 

///////

OFERTA WAŻNA TYLKO DZIŚ I JUTRO. Później nie mam jak tego wysłać ze względu na wyjazd. Ewentualnie przyszła sobota wchodzi w grę.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...